Programe Forum - Welcome
Cesar: Sneijder dhe Eto’o duhet të qëndrojnë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cesar: Sneijder dhe Eto’o duhet të qëndrojnë

Shko poshtë

Cesar: Sneijder dhe Eto’o duhet të qëndrojnë Empty Cesar: Sneijder dhe Eto’o duhet të qëndrojnë

Mesazh nga sportnews prej Thu Aug 11, 2011 8:16 pm

Cesar: Sneijder dhe Eto’o duhet të qëndrojnë F.0811210941860_m
Portieri i Interit, një prej më të mirëve në botë viteve të fundit, Julio Cesar ka deklaruar se klubi zi-kaltër nuk duhet të shesë yjet Wesley Sneijder dhe Samuel Eto’o, përkundër problemeve financiare.
“Unë shpresoj se Sneijder dhe Eto’o të mbesin në klub. Ata janë duke e bërë diferencën çdo herë për ne. Nëse klubi dëshiron të fitojë përsëri, atëherë nuk duhet t’i shesë këta dy”, theksoi Cesar.

‘Julione’ shtoi se Gasperini është trajner i madh dhe se Jose Mourinho ia ka sugjeruar klubit punësimin e tij si trajner Nerazzur.

sportnews
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 11/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi