Programe Forum - Welcome
Aquilani: Dua të lë gjurmë në Anfield People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Aquilani: Dua të lë gjurmë në Anfield

Shko poshtë

Aquilani: Dua të lë gjurmë në Anfield Empty Aquilani: Dua të lë gjurmë në Anfield

Mesazh nga sportnews prej Thu Aug 11, 2011 8:17 pm

Aquilani: Dua të lë gjurmë në Anfield F.0811210854277_m
Mesfushori i Liverpoolit, Alberto Aquilani ka konfirmuar se ai do të ishte i lumtur që të qëndronte te Liverpooli pas spekulimeve se ai mund të rikthehet në Itali.
“Gjithë ajo që mund të them është se shumë është folur. Unë nuk i kam ndjekur mediat italiane aq shumë gjatë verës, por çfarëdo që ndodh unë jam te një klub i madh”.

“Unë do të doja që të lë gjurmë te Liverpooli. Afati kalimtar është i hapur deri më 31 gusht dhe të shohim çfarë ndodh. Sigurisht unë do ta shqyrtoja me Liverpoolin një transferim permanent”, ka thënë Aquilani për Sky Sports.

sportnews
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 11/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi