Programe Forum - Welcome
Allegri: Do ta fitojmë Scudetton dhe LK People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Allegri: Do ta fitojmë Scudetton dhe LK

Shko poshtë

Allegri: Do ta fitojmë Scudetton dhe LK Empty Allegri: Do ta fitojmë Scudetton dhe LK

Mesazh nga sportnews prej Thu Aug 11, 2011 8:20 pm

Allegri: Do ta fitojmë Scudetton dhe LK F.0811200546730_m
Milani sipas trajnerit Massimiliano Allegri sezonin që vjen do ta fitojë Scudetton pa ndonjë problem dhe do të jetë ndër pretendentët kryesorë për Ligën e Kampionëve, përkundër parashikimit të kritikëve se Milani do të ketë probleme në këtë garë.
“Ne kemi filluar një cikël. Interi është ende rivali më i rrezikshëm në Itali, por ne jemi favoritët për titull”.

“Unë kurrë nuk e kam parë Ibrën aq të qetë dhe të relaksuar, këtë sezon ai do t’i menaxhojë gjërat ndryshe pas problemve disiplinore sezonin e kaluar”, potencoi Allegri.

sportnews
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 11/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi