Programe Forum - Welcome
Nani: Do të bëhem më i miri People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nani: Do të bëhem më i miri

Shko poshtë

Nani: Do të bëhem më i miri Empty Nani: Do të bëhem më i miri

Mesazh nga sportnews prej Thu Aug 11, 2011 8:24 pm

Nani: Do të bëhem më i miri F.0811200439904_m
Anësori i Manchester United, Nani ka thënë se ai është i kënaqur me formën e tij dhe se po punon për t’u bërë një prej më të mirëve.
“Ishte ndjenjë unike. Ne kemi qenë duke humbur 2-0 dhe më pas në pjesën e dytë shënova dy gola, të cilët do të mbesin në kujtesën time. Unë po punoj për Nanin, që të bëhet më i miri ndonjëherë”.

“Jam i lëkundur nga interesimi i disa ekipeve për mua, por jam i kënaqur këtu ku jam”, tha Nani.

sportnews
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 11/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi