Programe Forum - Welcome
Liga Premier të fillojë sipas planit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liga Premier të fillojë sipas planit

Shko poshtë

Liga Premier të fillojë sipas planit Empty Liga Premier të fillojë sipas planit

Mesazh nga sportnews prej Thu Aug 11, 2011 8:27 pm

Liga Premier të fillojë sipas planit F.0811180752435_m
Liga Premier ka konfiruar se nëntë ndeshje do të zhvillohen gjatë kësaj fundjave, në hapje të sezonit të ri në kampionatin më atraktiv në botë, pas protestave të mëdha në Londër.
Ndeshja e vetme e anuluar është Tottenham-Everton për shkak të kërcënimit të sigurisë në White Hart Lane.

Ishte menduar se java e parë do të anulohet, por Liga Premier tani ka konfirmuar të kundërtën pasi shumica e ndeshjeve të zhvillohen ashtu siç është paraparë.

sportnews
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 11/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi