Programe Forum - Welcome
Zyrtare: Liverpooli transferon Enriquen People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zyrtare: Liverpooli transferon Enriquen

Shko poshtë

Zyrtare: Liverpooli transferon Enriquen Empty Zyrtare: Liverpooli transferon Enriquen

Mesazh nga sportnews prej Thu Aug 11, 2011 8:28 pm

Zyrtare: Liverpooli transferon Enriquen F.0811165945309_m
Liverpooli ka arritur marrëveshje me Newcastle United për transferimin e mbrojtësit Jose Enrique, për një shumë prej 6 milionë funtesh.
Është klubi nga Anfield që në faqen zyrtare bëri të ditur arritjen e marrëveshjes dhe fillimin e bisedimeve për detajet kontraktuale, të cilat praktikisht janë vetëm formalitete të pa rëndësishme.

“Klubit i është dhënë leje që të bisedojë detajet kontraktuale me lojtarin, i cili do të udhëtojë në Liverpool dhe do t’i nënshtrohet testit mjekësor”, shkruan në komunikatën në faqen zyrtare të klubit.

sportnews
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 11/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi