Programe Forum - Welcome
Arshavin: Arsenali duhet të fitojë trofe People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arshavin: Arsenali duhet të fitojë trofe

Shko poshtë

Arshavin: Arsenali duhet të fitojë trofe Empty Arshavin: Arsenali duhet të fitojë trofe

Mesazh nga sportnews prej Thu Aug 11, 2011 8:29 pm

Arshavin: Arsenali duhet të fitojë trofe F.0811141516111_m
Mesfushori i Arsenalit, Andrey Arshavin, thotë se Topçinjtë duhet të fitojnë një trofe këtë sezon – cilindo trofe qoftë.
Arshavin pranon se Arsenali do të ketë një detyrë të vështirë në prag të sezonit të ri, pasi kampionati duket më konkurrues.

“Sezoni do të jetë i vështirë. Mendoj se janë gjashtë ekipe të cilat do të luftojnë për kreun. Gjëja kryesore, megjithatë, është të fitojmë ndonjë trofe me Arsenalin”, ka thënë Arshavin.

sportnews
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 11/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi