Programe Forum - Welcome
SmS humoristike People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


SmS humoristike

Shko poshtë

SmS humoristike Empty SmS humoristike

Mesazh nga Master prej Sat Jun 25, 2011 9:18 pm

Dashuri nuk eshte nje patate qe hahet brenda nje nate ajo eshte nje shtylle betoni qe kur e prek te ze tensioni.

Te ndjej ne fytyre te ndjej ne krah te ndjej ne kembe te ndjej kudo a mushkojne e dreqit cdo te te punoj.

Zemra ime tull zemra jote llac dashuria jone si pallati dykatc.

Kur te gardhi tu afrova , pashe qe token po punoje befas sec pelliti lopa e kuptova se me doje

Nuk me zinte gjumi. dicka qe nuk me shqitej nga mendja. e di cfare ishte? Fytyra jote... buzeqeshja jote...gjithshka e jotja...sa e frikshme!!

Dashuria eshte nje ndjenje qe lind vertikalisht dhe perfundon horizontalisht.


Ne mengjes nuk ha se mendoj per ty, ne dreke nuk ha se mendoj per ty , ne darke nuk ha se mendoj per ty . Naten nuk me ze gjumi sepse jam pa ngrene .

Policia po kerkon nje person seksi, inteligjent, terheqes, te bukur. Ti mos u bej merak se ste gjen gje, po une ku do fshihem?Dashuria, dashuria, semundje nga lashtesia,
Çdo semundje dergon nje njeri ne shtrat,
Por dashuria 2, o zot ç’mekat !!!

Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SmS humoristike Empty Re: SmS humoristike

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 7:39 pm

kur te gardhi u afrova
pashe qe aren po punoje
befas sec pelliti lopa
e kuptova qe me doje
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SmS humoristike Empty Re: SmS humoristike

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 7:39 pm

————————————
tek stoli i prishur…
te prita…te prita… te prita..
e pastaj e rregullova vete
———————————–
hap syte,perpara te shoh ty
kthehem prapa,te shoh ty
shikoj majtas,te shoh ty
shikoj djathtas,te shoh ty
. . . . titulli poezise ishte: hapu pak se me more frymen
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SmS humoristike Empty Re: SmS humoristike

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 7:39 pm

————————————————————-
Te Dua,ne makine
diskutonim pa pushim
shiu binte pa ndalim
era frynte me furi
…nje cast larg teje u largova
te vrapoja une fillova
djerset me rridhnin ne balle
dhimbja gjithe trupin ma pushtoi
universi tkurrej pas meje
… ah ca te beka diarreja
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SmS humoristike Empty Re: SmS humoristike

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 7:44 pm

shikoj qiellin e te shoh ty
shikoj detin e te shoh ty
shikoj yjet e te shoh ty
spostoju ta marrssha….
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SmS humoristike Empty Re: SmS humoristike

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 7:46 pm

Un ne forum ti ne forum
Fjalet tona rrjedhin lum
U kenaqa duke lexu fraza
Per dashurira virtuale
------------
ti ne nje koder
un ne nji koder
boll e mire po pak e vogel
-sjam e vogel jam taman
e du burrin me shpi ne tirane
e ma pas ai nji fuoristrat
se pernryshe i ka met thate
e me ken nji djal persmarit
e me pas te trash zinxhirin e arit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SmS humoristike Empty Re: SmS humoristike

Mesazh nga VLoNjate prej Sun May 13, 2012 4:49 am

Kjo bukuri, kjo zgjuarsi,
dhe keto sy qe shohin plote magji,
ndonjehere zoti i mbledh tek nje njeri,
nejse, boll fola per veten, nga ju c'kemi??


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SmS humoristike Empty Re: SmS humoristike

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 4:39 pm

Prej se ike
me le ne vetmi
me le kafen pa e pi
me le gazeten pa e lexu
televizionin pa e shiku
a e din sa shume jam
duke vuajte per ty
moj e dashura rryme
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SmS humoristike Empty Re: SmS humoristike

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 4:39 pm

Ne mengjes sme hahej se mendoja per ty
Ne dreke sme hahej se mondoja per ty
Ne darke sme flihej se po vdisja per te ngrene...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SmS humoristike Empty Re: SmS humoristike

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 4:39 pm

Ishim ulur te dy ne ballkon
une po haja buke me gjalpe
ti e haje me gjize
aty verdalle kaloi nje mize
Une haja gjalpin, ti gjizen
ishim aq te dashuruar
sa kishim ngrene edhe mizen.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SmS humoristike Empty Re: SmS humoristike

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 4:39 pm

Nata e erret dhe e ftohte, te kerkoj e ste gjej dot, me ty me lidhin shume kujtime ku je fsheh PIXHAMJA IME
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SmS humoristike Empty Re: SmS humoristike

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 4:40 pm

Nuk me zinte gjumi. dicka qe nuk me shqitej nga mendja.
E di cfare ishte?
Fytyra jote... buzeqeshja jote...gjithshka e jotja...sa e frikshme

Kurr me mos me thirr.Qdo gje ne mes nesh ka marr fund.
Nuk dua me as te te shoh,as te te takoj,e aq me pak te kem diqka me shume me ty! - I tha macja miut dhe e henger
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SmS humoristike Empty Re: SmS humoristike

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 4:41 pm

Aq i/e shemtuar je sa qe kur kalon afer kompjuterit menjehere aktivizohet antivirusi
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SmS humoristike Empty Re: SmS humoristike

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 4:41 pm

Zoti e solli inteligjencen ne toke nepermjet shiut.
Sa keqe ate dite ti kishe qitur çadren
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SmS humoristike Empty Re: SmS humoristike

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 4:41 pm

Neser ne mengjes kemi vendosur te shkojme me kuaj per pik-nik, por na mungon nje kale...e ke problem ta zevendesosh?

Si eshte problemi me telefonin tend , u perpoqa te te merrja por operatori me tha:
-Mire se erdhet ne xhungel,majmuni qe kerkoni ndodhet lart ne peme...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SmS humoristike Empty Re: SmS humoristike

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 4:42 pm

Dasma mori fund me kenge e hare, dasmoret shkuan nje nga nje. Mbeti burri me nusen. Ai e kapi per dore dhe e pyeti:
a u merzite qe e le nenen?
Me shume u merzita qe e gjeta tenden
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SmS humoristike Empty Re: SmS humoristike

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 4:42 pm

Neser eshte dita e ruajtjes se mjedisit.
Kontribuo edhe ti. Mos dil nga shtepia

ty tu thaft dora që nuk po më shkrun,naten e dasmes ti u bofsh hor,diten e dasmes raft një metër bor tu nalt rryma 24 orë
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SmS humoristike Empty Re: SmS humoristike

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 4:42 pm

Nje grua dergon kete sms burit te saj
zemer nese fle dergomi endrat
nese po qesh dergomi buzet
nese qan dergomi lotet TE DUA
E ay pergjigjet
zemer jam ne banje ca te te dergoi
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SmS humoristike Empty Re: SmS humoristike

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 4:43 pm

E di ,e dashur
po kaloja prane nje dyqani dhe vura re dicka qe ty te mungon ,
vendosa te ta blija , hyra brenda
por kasapi me tha:-Me vjen keq por trute jane mbaruar !!
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SmS humoristike Empty Re: SmS humoristike

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi