Programe Forum - Welcome
Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Fillo dicka me fjalen mos....

Faqja 7 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Mon Aug 15, 2011 4:47 pm

First topic message reminder :

Fillo dicka me fjalen mos ...


Mos krijo distancë me njerëzit që i do, sepse ata do të gjejnë mënyrën për të jetuar edhe pa ty.!!

Mos u merzit nese tjeret flasin keq per ty sepse dhe bleta sulmon lulen me te bukur !!

mos jep premtime kuur nuk je i zoti ti realizosh ato

Mos e lendo njeriun qe e do do te pendohesh por do te jete shume von...

Mos luaj me besimin se do hombasesh te gjitha.........

Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Fri Jan 06, 2012 11:23 am

Mos e kalo kohen, duke menduar se si ta kalosh atë.Po e shfrytëzuat kesisoj jeni vonuar!Koha është e pa mëshirshme , po nuk ece me të, ajo nuk do të prêt as edhe një sekond, e lëre më të kthehet prapa. Vetëm koha mund të gjykoj drejt. Koha nuk na bënë neve, po ne e bëjmë kohën ashtu sic duam ose e humbim tërsisht!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Mon Jan 30, 2012 2:22 pm

Mos u trego shumë i ' Ndershëm ' me të gjithë në këtë botë, mos harro se pemët me të ' Drejta ' zgjidhen gjithmonë të parat për tu ' Prerë '..!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Alessia prej Mon Jan 30, 2012 4:48 pm

mos rri kot por cou...


Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Thu Feb 02, 2012 3:20 pm

- Mos urrej asnjë njeri, sado që të gabojë ndaj teje! - Mos u brengos asnjëherë dhe vetëm shtoji duatë! - Jeto në thjeshtësi, sado që të jesh i ngritur! - Mendo për të mira, sado që sprovat janë të shumta! - Buzëqesh (vazhdimisht), edhe atëherë kur zemra të pikon gjak!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Feb 06, 2012 6:12 pm

mos me shiko ashtu Very Happy


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Melodia prej Thu Feb 09, 2012 2:05 pm

luaj asnjeher me ndjenjat............
Melodia
Melodia
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 40
Reputation : 0
Join date : 06/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Thu Feb 09, 2012 5:24 pm

Mos e harro lumturin asnjeeher edhe nese ajo te harron ty Wink
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Melodia prej Fri Feb 10, 2012 11:16 am

mos prit shume
mos beso shume
se ajo shume nje dit do te lendoj shume
Melodia
Melodia
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 40
Reputation : 0
Join date : 06/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Sat Feb 11, 2012 11:11 am

Mos kerko diqka e cila esht e pamundur , mos kerko diqka e cila nuk mund te plotsohet edhe nese ke deshiir qe te jett sii doo tii , mos thuuaj nje fjaal qe dheemb me shumm se njje godiitje e rennd, mos bejj diqka e cila nuk ka vler por bej diqka e cila veqoohett ne jettt .
Pra jetoje jeteen ashtu siiq esht edhe nese esht e padrejjt ne disa raste ngase nje njeri kaloon shumm sfiida per te arriitur attt qe do...
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Estrela prej Sat Feb 18, 2012 12:00 am

Kujto se ti ke lindur per te jetuar!

Mos jeto,sepse ke lindur.
Mos shko nga te con jeta.
Merr jeten ne rrugen qe ti shkon!!!
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Sat Feb 18, 2012 9:38 am

Mos me gjyko duke u bazuar ne injorancen tende..
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga KITTY prej Sun Feb 19, 2012 10:09 pm

mos mendo se mund te me gjykosh mua per ate qe po bej duke me drejtuar gishtin, sepse ke harruar se kater gishtat e tjere jane te drejtuar drejt vetes tende...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Master prej Sun Feb 19, 2012 10:31 pm

mos harro futu me shpesh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Estrela prej Wed Feb 22, 2012 12:05 pm

Mos i beso askujt.. As matematikes.. Provo merre nje molle dhe shumzoje me zero do te shohish qe molla nuk do te zhduket.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Master prej Thu Feb 23, 2012 6:34 pm

mos me thuaj qe sme mendon....


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Mon Feb 27, 2012 1:20 pm

Mos e qani njeriun e mirë që vdes; qani shoqërinë që e humbi atë..!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Master prej Mon Feb 27, 2012 6:37 pm

mos...me urre kur thelle ne shpirt me don


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Feb 28, 2012 7:03 am

Mos me thuaj se nuk guxon...


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Master prej Tue Feb 28, 2012 8:58 pm

mos me thuaj se mua me pret


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Estrela prej Tue Feb 28, 2012 9:18 pm

Mos humbe kohen te urresh ata qe te urrejne sepse ke me tepere kohe t'i duash ata qe te duan..
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Mar 12, 2012 2:29 am

Mos me provoko nervat, se smbaj perjgjegjesi pastaj Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Master prej Mon Mar 12, 2012 10:31 am

Mos...me thuaj qe qenke gjalle Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Mon Mar 12, 2012 3:22 pm

Mos u shqetëso nga zemërimi i të drejtit, kij frikë heshtjen e tiranit.


Mos u tremb nga sharja e mikut, duhet të kesh frikë nga lëvdata e armikut.
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga KITTY prej Thu Mar 22, 2012 10:33 pm

mos u perpiq te me lendosh sepse te betohem qe lotet e mi do ti paguash shume here me shume...Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Master prej Thu Mar 22, 2012 11:32 pm

me frikeso Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga KITTY prej Fri Mar 23, 2012 8:02 pm

mos u tall...Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Alessia prej Sat Mar 24, 2012 11:21 am

mos fli gjume.


Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Mon Apr 02, 2012 3:48 pm

Mos lejo fitoret të të prekin mendjen…mos lejo dështimet të të prekin zemrën!!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Mon Apr 02, 2012 3:49 pm

Mos u largo shume nga njerzit qe te duan,dhe mos u afro shume me njerzit qe su intereson,sepse ne te dyja rastet ne fund je ti ai/ajo qe do te lendohesh ..!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Mon Apr 02, 2012 3:49 pm

Mos e urrej askënd sado që gabon ndaj teje
Mos u shqetëso kurrë
Jeto i thjesht sado që je i ngritur
Shpreso të mirën sado e keqe që të godet
Jep shumë edhe nëse privohesh
Buzëqesh edhe nëse zemra të pikon gjak
Mos e ndërpre lutjen për vëllain tënd pas shpine!!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Mon Apr 02, 2012 3:49 pm

Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Mon Apr 02, 2012 3:50 pm

Mos u deshpero,ngase durimi eshte celes i veshtirsive.Mos u deshpero,ngase castet me te veshtira te nates jane ato qe i paraprijne lindjes se djellit.Mos u deshpero,ngase me veshtiresine eshte edhe lehtesimi.Mos u deshpero,ngase ne sprova e fatkeqesi mekatet falen.Mos u deshpero,se gezimi i zullumqarit nuk zgjat perhere,ti do te ngadhenjesh ndaj tij me ndihmen e Zotit ne dynja e ahiret...Mos u deshpero se deshprimi te humburin nuk e kthen,te semurin nuk e sheron,e as te vdekurin nuk e ngjall...Mos u deshpero,ngase semundja shuhet,fatkeqesia tretet,mekati falet,borgji paguhet,i burgosuri lirohet,i munguari vjene,mekatari pendohet,e i varferi pasurohet....
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:09 am

Mos ik te lutem,sepse do te me lendosh ne shpirt dhe do jet teper von per tu kthyer serish tek un.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... - Faqe 7 Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 7 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi