Programe Forum - Welcome
Ramos: Ishim superiorë ndaj Barcës People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ramos: Ishim superiorë ndaj Barcës

Shko poshtë

Ramos: Ishim superiorë ndaj Barcës Empty Ramos: Ishim superiorë ndaj Barcës

Mesazh nga sportnews prej Mon Aug 15, 2011 10:21 pm

Ramos: Ishim superiorë ndaj Barcës F.0815171050723_m
Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos shprehu zhgënjimin e tij me barazimin prej 2-2 ndaj Barcelonës pasi sipas tij, Los Blancos ishim larg më të mirë se sa Blaugranët.
“Ne kemi pasur shumë raste për të shënuar dhe ja pse ky rezultat duket i pa mjaftueshëm. Ne kemi luajtur mirë dhe ishim superiorë sipas mendimit tim”.

“Ne ishim shumë më të mirë se sa në ndeshjet tjera ndaj Barcelonës. Ne kemi shfaqur paraqitje të mrekullueshme dhe gjithmonë e kemi ditur se çfarë duhet të bëhet. Ne kemi pasur posedim të topit, por na mungoi fati që kemi pasur në ndeshjet tjera”, u shpreh Ramos.

sportnews
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 11/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ramos: Ishim superiorë ndaj Barcës Empty Re: Ramos: Ishim superiorë ndaj Barcës

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 4:50 pm

ehe barca alamet skuadre;ja ka fut kot se asnjehere nuk e mund dot barcen
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi