Programe Forum - Welcome
Schweini: Milani është klub i madh People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Schweini: Milani është klub i madh

Shko poshtë

Schweini: Milani është klub i madh Empty Schweini: Milani është klub i madh

Mesazh nga Master prej Tue Aug 16, 2011 2:55 pm

Schweini: Milani është klub i madh F.0816141155396_m
Mesfushori i Bayern Munich, Bastian Schweinsteiger, thotë se ai është i ngazëllyer nga interesimi i Milanit për shërbimet e tij.
Kampioni i Italisë ende është në kërkim të “Mister X”-it të paralajmëruar dhe është lidhur me një mori mesfushorësh së fundi, përfshirë edhe mesfushorin gjerman. Madje u raportua se Rossonerët kanë ndarë 25 milionë euro për Schwainsteiger, ndërsa ky i fundit nuk ka nguruar të lavdërojë klubin italian.

“Milani është një klub i madh. Kurrë mos thuaj kurrë, andaj do të shohim”, ka thënë Schweinsteiger për sportiven franceze L'Equipe.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Schweini: Milani është klub i madh Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi