Programe Forum - Welcome
Sneijder i zhgënjyer nga United People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sneijder i zhgënjyer nga United

Shko poshtë

Sneijder i zhgënjyer nga United Empty Sneijder i zhgënjyer nga United

Mesazh nga Master prej Tue Aug 16, 2011 2:57 pm

Sneijder i zhgënjyer nga United F.0815231225634_m
Mesfushori i Interit, Wesley Sneijder është i zhgënjyer pse Manchester United ka hequr dorë nga tratativat për transferimin e tij.
La Gazzetta dello Sport shkruan se Roberto Mancini ka marrëveshje me Massimo Morattin për shumën e transferimit, por Sneijder nuk dëshiron ta mendojë një kalim te Manchester City.

Holandezi ka kërkuar që të kalojë te Manchester United dhe kjo është arsyeja pse ai tani besohet të jetë futur në depresion, pas heqjes dorë nga Djajtë për të.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sneijder i zhgënjyer nga United Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi