Programe Forum - Welcome
Cech: Torres do të shkëlqejë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cech: Torres do të shkëlqejë

Shko poshtë

Cech: Torres do të shkëlqejë Empty Cech: Torres do të shkëlqejë

Mesazh nga Master prej Tue Aug 16, 2011 3:01 pm

Cech: Torres do të shkëlqejë F.0816133425635_m
Portieri i Chelseat, Petr Cech, ka lavdëruar sulmuesin Fernando Torres pas performancës impresive të tij kundër Stoke Cityt gjatë vikendit.
Pavarësisht se dështoi të shënojë, 27-vjeçari u emërua njeriu i ndeshjes në barazimin pa gola ndaj Stoke Cityt.

“Ka qenë një dallim i madh fakti që ai ka pasur para-sezon me ne. Ndonjëherë kur ju arrini për një shumë aq të madhe të parave te një ekip tjetër dhe qyteti ndryshon aq shumë dhe ka shumë presion”.

“Ai ka kaluar në disa lëndime sezonin e kaluar dhe nuk ishte situata ideale për të, por ju mund të shihni se ai po adaptohet mirë çdo javë. Tash ai i njeh lojtarët dhe mënyrën e lojës tonë”.

“Ai bëri një paraqitje të mirë kundër Stoke dhe meritoi të shënojë një gol. Ai ishte afër në disa raste, ai krijoi hapësirë dhe shanse për të tjerët. Mendoj se Fernando ishte i shkëlqyeshëm në sulm dhe është keq që ai nuk i shndërroi në gol shanset”, ka thënë Cech.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cech: Torres do të shkëlqejë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi