Programe Forum - Welcome
Milani ka para, por nuk shpenzon People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milani ka para, por nuk shpenzon

Shko poshtë

Milani ka para, por nuk shpenzon Empty Milani ka para, por nuk shpenzon

Mesazh nga Master prej Sun Jun 26, 2011 7:04 pm

Milani ka para, por nuk shpenzon F.0626121217455_m

Milani është duke pritur një fond prej 50 milionë eurosh për të filluar transferimet para startit të sezonit të ri.
Sipas një burimi të Goal, Adriano Galliani dhe Massimiliano Allegri janë të përkushtuar që të sjellin një yll të madh në San Siro, por nuk po nxitohen për këtë.

“Klubi është duke shikuar një fond prej 35-50 milionë eurosh dhe pjesa më e madhe do të shpenzohet në merkato. Kur këto fonde të jenë siguruar, atëherë do të fillojnë tentimet për të ashtuquajturin mr. X”, theskoi një burim. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi