Programe Forum - Welcome
Milani do ta transferojë Ganson People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milani do ta transferojë Ganson

Shko poshtë

Milani do ta transferojë Ganson Empty Milani do ta transferojë Ganson

Mesazh nga Master prej Sun Jun 26, 2011 7:05 pm

Milani do ta transferojë Ganson F.0626190503353_m

Superagjenti dhe këshilltari i transferimeve te Milani, Ernezto Bronzetti, beson se Ganso do të kalojë te Milani, përkundër lojtari që ka mohuar kalimin në janar.

“Ne shpresojmë se Milani do ta transferojë Ganson. Kur Galliani emëron një lojtar, ai nuk e bën vetëm sa për ta përmendur. Mendoj se nuk do të ketë probleme”, theksoi Bronzetti.

Ishte vet Galliani që kohë më parë kishte deklaruar se ai dëshiron që Ganson ta shohë te Milani, por se kjo do të ishte e vështirë. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi