Programe Forum - Welcome
Juventusi takim me agjentin e Agueros People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Juventusi takim me agjentin e Agueros

Shko poshtë

Juventusi takim me agjentin e Agueros Empty Juventusi takim me agjentin e Agueros

Mesazh nga Master prej Sun Jun 26, 2011 7:06 pm

Juventusi takim me agjentin e Agueros F.0626181519362_m

Juventusi dëshiron që të bëjë një hap para transferimit të Sergio Agueros nga Atletico Madridi, duke filluar bisedimet me agjentin e lojtarit javën e ardhshme.


“Ne ndoshta do të takohemi me agjentin e Agueros në mesjavën tjetër”.

“Ai është lojtar i madh, i ri por me shumë përvojë. Është synimi jonë ta transferojmë atë, neve vërtet na pëlqen ai lojtar”, theksoi Marotta për La Gazzetta dello Sport. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Juventusi takim me agjentin e Agueros Empty Re: Juventusi takim me agjentin e Agueros

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 6:22 am

Bravo ju qofte se kto e fituan kampionatin italian..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi