Programe Forum - Welcome
Zamparini: Pastore mund të shkojë te Chelsea People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zamparini: Pastore mund të shkojë te Chelsea

Shko poshtë

Zamparini: Pastore mund të shkojë te Chelsea Empty Zamparini: Pastore mund të shkojë te Chelsea

Mesazh nga Master prej Sun Jun 26, 2011 7:10 pm

Zamparini: Pastore mund të shkojë te Chelsea F.0626131428795_m

Presidenti i Palermos, Maurizio Zamparini, ka pranuar se Chelsea mund ta transferojë yllin argjentinas, Javier Pastore.

“Pastore është absolutisht një top lojtar dhe janë tri-katër klube në kërkim të tij. Agjenti i tij po pret në qetësi. Me çmimin që ka ai, sigurisht klubet që po e kërkojnë kanë para”.

“Chelsea është ndër klubet më serioze për të, njëjtë për Juventusin, pasi drejtorët e duan Pastoren. Momentalisht jam në Angli, por jo për ta shitur Pastoren”, ka thënë Zamparini. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi