Programe Forum - Welcome
Meshkujt dashurohen pas takimit të parë, femrat pas të gjashtit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Meshkujt dashurohen pas takimit të parë, femrat pas të gjashtit

Shko poshtë

Meshkujt dashurohen pas takimit të parë, femrat pas të gjashtit Empty Meshkujt dashurohen pas takimit të parë, femrat pas të gjashtit

Mesazh nga Master prej Mon Aug 22, 2011 6:11 am

Meshkujt dashurohen pas takimit të parë, femrat pas të gjashtit F.0821124200742_m
Sipas një studimi më të ri, për dallim nga femrat, meshkujt kanë nevojë për shumë më pak kohë për t’u dashuruar.
‘Gjinia e fortë’ e fal zemrën pas një buzëqeshjeje të vetme, ndërsa as që kanë nevojë për të biseduar me partneren potenciale, ndërkohë që femrave iu duhet më shumë kohë.

Një nga pesë meshkuj të anketuar kanë thënë se janë dashuruar që në shikim të parë. Më shumë se gjysma e tyre kanë rënë në dashuri që në takimin e parë, ndërsa rreth tre të katërtat e meshkujve e kanë falur zemrën pas tri takimesh.

Për dallim nga meshkujt, vetëm një nga dhjetë femra e kanë përjetuar dashurinë në shikim të parë. Shumica e tyre as pas takimit të gjashtë nuk kanë mundur të vendosin nëse mashkulli me të cilin kanë dalë është personi i duhur.

Nga ana tjetër, pjesëtarët e të dyja gjinive janë pajtuar se e kanë pasur më të vështirë ta tejkalojnë dashurinë e parë. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Meshkujt dashurohen pas takimit të parë, femrat pas të gjashtit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dashurohen pas takimit të parë, femrat pas të gjashtit Empty Re: Meshkujt dashurohen pas takimit të parë, femrat pas të gjashtit

Mesazh nga Alessia prej Mon Aug 22, 2011 9:35 am

hahahah..ceshte kjo re..hahaha...nuk eshte e vertet...ne qofte se goca e pelqen dashurohet para takimit te pare..


Meshkujt dashurohen pas takimit të parë, femrat pas të gjashtit Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dashurohen pas takimit të parë, femrat pas të gjashtit Empty Re: Meshkujt dashurohen pas takimit të parë, femrat pas të gjashtit

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 22, 2011 9:58 am

Kush e ka thene kete nastradini hahaha


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dashurohen pas takimit të parë, femrat pas të gjashtit Empty Re: Meshkujt dashurohen pas takimit të parë, femrat pas të gjashtit

Mesazh nga Master prej Mon Aug 22, 2011 11:30 am

Sa inat qe keni ju femrat Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Meshkujt dashurohen pas takimit të parë, femrat pas të gjashtit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dashurohen pas takimit të parë, femrat pas të gjashtit Empty Re: Meshkujt dashurohen pas takimit të parë, femrat pas të gjashtit

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:18 am

si e si qe te na nxjerrin keq,por e keni shum gabim
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dashurohen pas takimit të parë, femrat pas të gjashtit Empty Re: Meshkujt dashurohen pas takimit të parë, femrat pas të gjashtit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi