Programe Forum - Welcome
Nese do kisha tre deshira.... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Nese do kisha tre deshira....

Shko poshtë

Nese do kisha tre deshira.... Empty Nese do kisha tre deshira....

Mesazh nga Master prej Mon Aug 22, 2011 12:47 pm

Nese do kisha tre deshira qe mund t'me plotesoheshin une do te thoja:
1 -Qe un mos te te doja me (u lodha duke te dashur pa pushime)
2 -Qe ti t'me doje maksimumin e mundshmen (qe ta kuptoje se sa te dua un)
3-Te anulloheshin dy deshirat e para... esht e mrekullushme te te duash ty!! .....


Po ju nese do kishit tre deshira cilat do parashtronit ????


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nese do kisha tre deshira.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do kisha tre deshira.... Empty Re: Nese do kisha tre deshira....

Mesazh nga KITTY prej Sat Aug 27, 2011 7:32 am

1-te te kisha ty ne krahet e mi kur ta kuptoje se sa te dua
2-te isha e lumtur prane familjes sime dhe njerezve te mi te aferm
3-te isha e bukur..:p
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do kisha tre deshira.... Empty Re: Nese do kisha tre deshira....

Mesazh nga Master prej Sat Aug 27, 2011 9:53 am

Kitty shkruajti:
3-te isha e bukur..:p

Kjo e fundit po Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nese do kisha tre deshira.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do kisha tre deshira.... Empty Re: Nese do kisha tre deshira....

Mesazh nga KITTY prej Sun Aug 28, 2011 9:00 am

ehh..deshir qe srealizohet fatkeqesisht
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do kisha tre deshira.... Empty Re: Nese do kisha tre deshira....

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 3:57 pm

Te aarij cdohere ate qe dua
Te kem shendet
Te me doje aje qe dua une

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do kisha tre deshira.... Empty Re: Nese do kisha tre deshira....

Mesazh nga Master prej Thu Feb 09, 2012 5:58 pm

te jem mire
te dua
te me duan Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nese do kisha tre deshira.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do kisha tre deshira.... Empty Re: Nese do kisha tre deshira....

Mesazh nga Anakonda prej Fri Feb 10, 2012 10:36 am

-Te kisha fat,
-te isha e forte,
-te isha me e zgjuar.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do kisha tre deshira.... Empty Re: Nese do kisha tre deshira....

Mesazh nga Master prej Fri Feb 10, 2012 10:38 am

Kete te treten ta siguroj une qe e ke Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nese do kisha tre deshira.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do kisha tre deshira.... Empty Re: Nese do kisha tre deshira....

Mesazh nga KITTY prej Fri Feb 10, 2012 8:12 pm

Nese do te kisha tre deshira e para, e dyta dhe e treta ishte te me doje ti...keshtu do kuptoje sa vuajta un kur te doja ty...Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do kisha tre deshira.... Empty Re: Nese do kisha tre deshira....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi