Programe Forum - Welcome
Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta

Shko poshtë

Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta Empty Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta

Mesazh nga TiRoNcI|Kiss|Kiss prej Tue Aug 23, 2011 7:48 pm

Mire se ju gjeta te gjitheve !!!

Po ju pershendes me nje kenge

TiRoNcI|Kiss|Kiss
TiRoNcI|Kiss|Kiss
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Join date : 23/08/2011
Age : 31
Location : Tirane Albenia

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta Empty Re: Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta

Mesazh nga Master prej Tue Aug 23, 2011 8:23 pm

Mire se erdhe klm mes nesh Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta Empty Re: Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta

Mesazh nga Embelsira prej Tue Aug 23, 2011 8:24 pm

Waaaaaaaaa mome kush me ka ardhur mua haha Mire se erdhe tironco edhe argetim te kendshem me ne mcncdd


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta Empty Re: Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta

Mesazh nga GoCa Yll prej Wed Aug 24, 2011 6:21 am

mireserdhe Very Happy patrioto klb midis nesh :DD


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta Empty Re: Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta

Mesazh nga Alessia prej Thu Aug 25, 2011 8:59 am

mireseerdhe..klm midis nesh..


Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta Empty Re: Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta

Mesazh nga DeLeTe prej Thu Aug 25, 2011 11:03 am

Mire se erdhe TiRoNcI|Kiss|Kiss Kalofsh sa me bukur ne forum.

Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta 214073xcitefun-welcome22


Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta Empty Re: Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 3:57 pm

Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta Images?q=tbn:ANd9GcQxLF-kRoQFm_6b6D7RnIJ2Y18UqevPUEyJCar6PBm8ToPux9FQ5A


Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta Empty Re: Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:21 am

mireserdhe ne shoqerin tone
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta Empty Re: Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:22 pm

asda


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta Empty Re: Erdha Dhe Une Me Ne Fund Mir Se Ju Gjeta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi