Programe Forum - Welcome
Hard disku G-Connect me wireless People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hard disku G-Connect me wireless

Shko poshtë

Hard disku G-Connect me wireless Empty Hard disku G-Connect me wireless

Mesazh nga Master prej Sun Jun 26, 2011 9:13 pm

Hard disku G-Connect me wireless F.0626190307318_210

G-Technology ka prezantuar së fundmi hard diskun e jashtëm me wireless G-Connect, për iPad, iPhone, iPod dhe pajisje të tjera të mençura, i cili do të dalë në treg në muajin Korrik.


Bëhet fjalë për një arkivë portative, e cila ka një kapacitet deri në 500 GB dhe arrin të lidhet njëkohësisht me 5 aparate të ndryshëm përmes WiFi. Gjithashtu ky hard disk ka edhe një portë USB-je dhe mundëson organizim të domukentave.

Hard disku G-Connect do të kushtojë 200 $. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hard disku G-Connect me wireless Empty Re: Hard disku G-Connect me wireless

Mesazh nga Anakonda prej Thu May 17, 2012 4:46 am

nuk kushtonka shum;pasi kam menduar se nja 500 euro do beje
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi