Programe Forum - Welcome
Mire se ju gjeta! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mire se ju gjeta!

Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Njera prej Sun Jun 26, 2011 9:34 pm

Pershendetje te gjithe!!!!

Une jam Njera!!

Mire se ju gjeta!!!! :) :) :)
Njera
Njera
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 32
Reputation : 0
Join date : 26/06/2011
Location : Greece

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Master prej Sun Jun 26, 2011 9:41 pm

Mire se erdhe njera klm mes nesh !!!
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Embelsira prej Sun Jun 26, 2011 9:57 pm

Mire se erdhe Njera argetim te kendshem ne mesin tone :?:


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Njera prej Thu Jun 30, 2011 8:53 pm

Flm Bjondina!!! Very Happy
Njera
Njera
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 32
Reputation : 0
Join date : 26/06/2011
Location : Greece

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue Jul 05, 2011 7:16 pm

Mire se erdhe njera
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Njera prej Sat Jul 09, 2011 8:31 pm

Flm T_o_n_i!! Very Happy :)
Njera
Njera
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 32
Reputation : 0
Join date : 26/06/2011
Location : Greece

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga T_o_n_i prej Mon Jul 11, 2011 5:59 pm

kalofsh bukur Like a Star @ heaven
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 7:22 pm

Mire se ju gjeta! DogCatWelcome


Mire se ju gjeta! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:10 am

mireserdhe......................
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:30 pm

asda


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi