Programe Forum - Welcome
Gjegjeza... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjegjeza...

Shko poshtë

Gjegjeza... Empty Gjegjeza...

Mesazh nga Alessia prej Fri Aug 26, 2011 12:14 pm

Super Kulmi i kulmeve...-Dy te verber te dashurohen me shikim te pare......

U zure me te fejuarin?, Sa e bukur qe eshte zenka e pare ne cift, apo jo?___ Po po eshte. Tani me ndihmo ku te fsheh kufomen

Vajza :- Babi , I dashuri im me thot , qe Kam Nje Prapakolp Te Bukur , dhe nje Ballkon te Mrekullueshem
Babai : " Thuaji , Atij Se Nese Hap Kofanon Dhe Prek Motorrin , Do Ja Ndaj Marmiten Me Dysh .....hahhaha

Amerikani thot : Ne i kemi femrat ma tbukra ne Bote !
Italiani thot : Ne i kemi Hotelet ma t'mir ane Bote !
Gjermani thot : Ne e kemi ushtrine me te forte ne Bote !
Japani thot : Krejt cka behet ne bote shkruhet te libri jone !
SHqiptari thot : Un i mar femrat e Amerikanit, flej ne hotel te italianit, me ruan ushtria e Gjermanit dhe nese nuk besoni ,shikoni te libri Japanit.....hhahhahha....Gjegjeza... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjegjeza... Empty Re: Gjegjeza...

Mesazh nga Alessia prej Fri Aug 26, 2011 12:17 pm

Si e ke emrin?.... Refugjat...... Po shkurt si t'therrasin?.... Shkurt me thrrasin Gjat.....

burre e gru = mish e thu----tashi----burre e gru = grusht e hu.....


Gjegjeza... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjegjeza... Empty Re: Gjegjeza...

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 12:53 pm

kemi nje grop 1x1 sa meter kub dhe ka


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Gjegjeza... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjegjeza... Empty Re: Gjegjeza...

Mesazh nga Alessia prej Fri Aug 26, 2011 1:32 pm

Lepuri i thot gjarprit:-me fal qe u talla dje me ty se nuk kembe,duar....Gjarpri:-te shkuara te harruara...
Lepuri:-Hallall lol..Toke ketu...haahahha..ppp


Gjegjeza... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjegjeza... Empty Re: Gjegjeza...

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 1:54 pm

Alesia eshte teme gjegjezash jo barsaletash


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Gjegjeza... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjegjeza... Empty Re: Gjegjeza...

Mesazh nga Alessia prej Fri Aug 26, 2011 2:02 pm

rrumbullak strumbullak.ka shtat vrima rreth e cark...kush e gjen se kush eshte do i jap nje puthje te fooooort..


Gjegjeza... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjegjeza... Empty Re: Gjegjeza...

Mesazh nga Master prej Fri Sep 02, 2011 7:30 pm

koka......


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Gjegjeza... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjegjeza... Empty Re: Gjegjeza...

Mesazh nga Alessia prej Sun Sep 04, 2011 11:15 am

MaSt3r shkruajti:koka......
po....bravo e gjete...kahshsh foooooort... kahshsh Pilti puuub kix


Gjegjeza... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjegjeza... Empty Re: Gjegjeza...

Mesazh nga Anhela Engjell prej Tue Sep 27, 2011 2:21 pm

e bardhe nga jashte e kuqe prenda..kush eshte????
Anhela Engjell
Anhela Engjell
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 71
Reputation : 0
Join date : 08/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjegjeza... Empty Re: Gjegjeza...

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 27, 2011 2:42 pm

veza....apo jo??


Gjegjeza... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjegjeza... Empty Re: Gjegjeza...

Mesazh nga Anhela Engjell prej Fri Sep 30, 2011 3:22 pm

po....
Anhela Engjell
Anhela Engjell
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 71
Reputation : 0
Join date : 08/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjegjeza... Empty Re: Gjegjeza...

Mesazh nga Master prej Thu Nov 17, 2011 8:11 am

kater motra shkojn e vijne asnjera tjetren se arrijne


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Gjegjeza... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjegjeza... Empty Re: Gjegjeza...

Mesazh nga Alessia prej Sat Dec 03, 2011 4:36 pm

gomat e makines??


Gjegjeza... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjegjeza... Empty Re: Gjegjeza...

Mesazh nga vlorjani prej Sun Mar 18, 2012 10:48 am

jane dy shoke qe nuk shihen kurree\

vlorjani
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Join date : 04/03/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjegjeza... Empty Re: Gjegjeza...

Mesazh nga Anakonda prej Sat Sep 01, 2012 3:57 pm

se di;po thuje....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjegjeza... Empty Re: Gjegjeza...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi