Programe Forum - Welcome
Vendet ku benzina kushton më shumë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vendet ku benzina kushton më shumë

Shko poshtë

Vendet ku benzina kushton më shumë Empty Vendet ku benzina kushton më shumë

Mesazh nga Master prej Sun Aug 28, 2011 8:16 am

Vendet ku benzina kushton më shumë Gujarat-petrol-300x198
Nëse keni vendosur që gjatë pushimeve të shkoni jashtë me makinën tuaj, duhet të dini të paktën se sa kushton benzina në këto vende, në mënyrë që most ë gjendeni të papërgatitur. Por, në cilat vende benzina kushton më shumë? Vendin e parë e mban Turqia, ku një litër benzinë kushton 1.80 euro. Në vendin e dytë renditet Norvegjia, ku n jë litër benzinë kushton 1.73 euro dhe në vend të tretë është Greqia, ku një litër benzinë kushton 1.70 euro. Më pas vinë me radhë Belgjika, Gjermania, Finlanda, Franca, Portugalia etj.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vendet ku benzina kushton më shumë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vendet ku benzina kushton më shumë Empty Re: Vendet ku benzina kushton më shumë

Mesazh nga Anakonda prej Thu May 17, 2012 5:38 am

S'dashke me shku atje me len qimet e kokes;vendi yn qenka lule para ketyre.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi