Programe Forum - Welcome
Si e therrisni te dashurin/en ? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si e therrisni te dashurin/en ?

Shko poshtë

Si e therrisni te dashurin/en ? Empty Si e therrisni te dashurin/en ?

Mesazh nga Master prej Sun Aug 28, 2011 1:18 pm

Si e therrisni te dashurin/en ?

Rushhhhhhh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si e therrisni te dashurin/en ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e therrisni te dashurin/en ? Empty Re: Si e therrisni te dashurin/en ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 3:53 pm

Koketrash Si e therrisni te dashurin/en ? 4080940201

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e therrisni te dashurin/en ? Empty Re: Si e therrisni te dashurin/en ?

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 4:00 pm

xemel.......


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si e therrisni te dashurin/en ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e therrisni te dashurin/en ? Empty Re: Si e therrisni te dashurin/en ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 4:05 pm

Nganjehere e quaj kokeboshe

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e therrisni te dashurin/en ? Empty Re: Si e therrisni te dashurin/en ?

Mesazh nga Master prej Thu Feb 09, 2012 5:55 pm

shpirt


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si e therrisni te dashurin/en ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e therrisni te dashurin/en ? Empty Re: Si e therrisni te dashurin/en ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi