Programe Forum - Welcome
Man.United ia bën 8 me 2, “kapitullon” Arsenali People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Man.United ia bën 8 me 2, “kapitullon” Arsenali

Shko poshtë

Man.United ia bën 8 me 2, “kapitullon” Arsenali Empty Man.United ia bën 8 me 2, “kapitullon” Arsenali

Mesazh nga Master prej Mon Aug 29, 2011 8:34 am

Man.United ia bën 8 me 2, “kapitullon” Arsenali Wayne_rooney
Skuadra kampione e Anglisë, Manchester United e ka shkatërruar Arsenalin, të cilin e mposhti me rezultat të thellë, 8:2.
Të përzgjedhurit e trajnerit Alex Ferguson shkëlqyen në këtë takim duke sulmuar portën e Arsenalit pandërprerë.
Në këtë përballje, Rooney ka realizuar 3 gola, derisa golat tjerë për Man Utd i realizuan: Young ka shënuar dy herë dhe nga një gol e kanë shënuar Welbeck, Nani e Park.
Arsenali duket se ka kapitulluar ne gjendjen e skuadres pas merkatos se kesaj vere.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Man.United ia bën 8 me 2, “kapitullon” Arsenali Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Man.United ia bën 8 me 2, “kapitullon” Arsenali Empty Re: Man.United ia bën 8 me 2, “kapitullon” Arsenali

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 10:25 pm

nattenn
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi