Programe Forum - Welcome
Ishulli i pabanuar People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ishulli i pabanuar

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Ishulli i pabanuar

Mesazh nga picasso prej Mon Aug 29, 2011 8:43 pm

cfar do benin ne nje ishull te pabanuar...???
mund te ftoni ke te doni apo te e arredoni me ate qe doni(teknologjia per kete sherben)
Ishulli i pabanuar 77_maldive
un kam shkakuar ketu...me ndihmoni ta eksploroj
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 29, 2011 10:28 pm

Hmmm sa vend i bukur qe eshte


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga picasso prej Mon Aug 29, 2011 10:31 pm

por jam i vetmi deri tani


po merzitem vetem ketu ska kush me gatuan hahahahha
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga Master prej Tue Aug 30, 2011 6:05 am

DO te doja te isha me te dashuren...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ishulli i pabanuar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 30, 2011 12:36 pm

ne nje is ltluhe pabanuar do doja te isha me njeriun e zemres...:)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga Alessia prej Tue Aug 30, 2011 12:53 pm

nuk do doja te shkoja...fare..po shkova do shkoja me mikun tim me te mire..


Ishulli i pabanuar Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 30, 2011 2:49 pm

alessia me master moj???:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga Alessia prej Tue Aug 30, 2011 2:52 pm

Kitty shkruajti:alessia me master moj???:DD
me mua e ke??


Ishulli i pabanuar Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 30, 2011 2:55 pm

pse ka tjeter alessia??:p
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga Alessia prej Tue Aug 30, 2011 2:56 pm

se di ndoshta...pse ca deshe??


Ishulli i pabanuar Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 30, 2011 2:57 pm

hic hic alessia se duket se qenke ne avion se spo e kam shakane qe bera..nejse..:)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga Alessia prej Tue Aug 30, 2011 2:58 pm

Kitty shkruajti:alessia me master moj???:DD
ndoshta....


Ishulli i pabanuar Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 30, 2011 3:01 pm

ok ok.nejse
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga Master prej Tue Aug 30, 2011 5:33 pm

/me sheffff Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ishulli i pabanuar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga picasso prej Tue Aug 30, 2011 6:21 pm

lol une e zbulova dhe nje pjese tjeter te ishullit dhe po ju sjell pamjet....ju femrat merruni me arredimin qe ju pelqen aq shume(gabohem?)Ishulli i pabanuar Desert-Island-Maldives-00


jam fut me not me i marr keto pamje ne fotografi...shyqir qe shpetova nga peshkaqenet
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 9:56 am

MaSt3r shkruajti:/me sheffff Razz
master ska noj gje per te pare se mos te dalin edhe syte...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 9:59 am

mos i perdor vend e pa vend gishtat qe tme nxjeresh sy.
Sapo doja te thoja qe dua te shkoj ne ishull me kitty


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ishulli i pabanuar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 10:14 am

spo perdor gishtat per te nxjerre ty syte po mos te te dalin vt se ishe erqendruar shum tu lexu...:pp
me kitty?? po mos ja thyej kshu zemren alessias..:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 11:19 am

A thua?????


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ishulli i pabanuar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 11:22 am

epo kshu mendoj perderisa shprehu deshiren e para...:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga picasso prej Wed Aug 31, 2011 11:48 am

hemo dhe ju ...ne kete ishull ka vend per te tre bashk...mos u zini:PPP
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 11:53 am

@picasso varka mban vetem dy veta...:pp
@master ajo tha po kur bera un pytjen dhe ajo pytje skishte noj tendence te vecante, megjithese flm qe pranon shoqerine time...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 11:58 am

Di njeri not


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ishulli i pabanuar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 11:59 am

ok, jap doreheqjen...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga picasso prej Wed Aug 31, 2011 12:02 pm

une di not...por dua nje pjese te ishullit vetem per mua...i kam ven gardhin mos u afroni...vetem kur te organizoj festa mund te i afroheni prones sime:PPPP
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 12:05 pm

picasso ti je vet i treti, master vet i dyti tani ndajeni ishullin ne pjeset qe ju takon...:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 12:09 pm

kitty do vish nga toka ime


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ishulli i pabanuar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 12:10 pm

jo se do vije alessia..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga picasso prej Wed Aug 31, 2011 12:11 pm

Very Happy prandaj thashe te mos kaloje kush nga toka ime...jam familjar une: Very Happy
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 12:12 pm

epo pazarin e tokes beje me master, sdi gj un pererisa sdo jem e pranishme...:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 12:16 pm

ok iken nga ishulli Sad


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ishulli i pabanuar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 12:18 pm

/me del e e pret para ne aeroport...:p
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga picasso prej Wed Aug 31, 2011 12:19 pm

pse moj...ishulli esht i madh ka vend edhe per ty e shum te tjere..Ishulli i pabanuar 176
zer vend nga kjo ana tjeter
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 12:27 pm

sme pelqen kjo ane..:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga picasso prej Wed Aug 31, 2011 12:33 pm

epo gje ndonje ane tjeter...ca te te them une i varfri...ju e doni edhe te...
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 12:39 pm

dhe te cfare???
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga picasso prej Wed Aug 31, 2011 12:40 pm

arreduar:PP
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 12:46 pm

ashtu ee????? epo sipas mundesive, sna ngelet hatri po e arreduat..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga picasso prej Wed Aug 31, 2011 12:47 pm

ashtu kushton:PP
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 12:55 pm

e paguajm./pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi