Programe Forum - Welcome
Ishulli i pabanuar - Faqe 2 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ishulli i pabanuar

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Ishulli i pabanuar - Faqe 2 Empty Ishulli i pabanuar

Mesazh nga picasso prej Mon Aug 29, 2011 8:43 pm

First topic message reminder :

cfar do benin ne nje ishull te pabanuar...???
mund te ftoni ke te doni apo te e arredoni me ate qe doni(teknologjia per kete sherben)
Ishulli i pabanuar - Faqe 2 77_maldive
un kam shkakuar ketu...me ndihmoni ta eksploroj
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Ishulli i pabanuar - Faqe 2 Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga picasso prej Wed Aug 31, 2011 12:59 pm

pastaj ankohen femrat se meshkujt drejtojne gjithcka...keto e duan gjithka gati...as mendom per arredim ste japin(e thone me vone se nuk u pelqen):PP
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar - Faqe 2 Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 1:14 pm

jo te jap mendim po duhet ta paguas ti arredimin se aq kushton mendimi im...:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar - Faqe 2 Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga picasso prej Wed Aug 31, 2011 1:30 pm

po un ca fitoj perderisa behet fjal per pjesen tende te ishullit
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar - Faqe 2 Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 2:02 pm

ti fiton mirnjohjen time..:p
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar - Faqe 2 Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:24 am

do shkoja larg nga ketu dhe do te rrija vetem
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar - Faqe 2 Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga Master prej Wed Apr 11, 2012 8:08 pm

Zgjohu ishulli se erdhi vera Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ishulli i pabanuar - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar - Faqe 2 Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga SunShiNe prej Sun Jun 17, 2012 3:20 pm

do doja te isha vetem,larg egoizmit, dhe njerzve dashakeq e me 2 fytyra...qe po na rrethojn, e qe shtohen cdo dit e me shum


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar - Faqe 2 Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 5:08 am

te ika se nuk rrihet me keto interesaxhinj;me keto lloj njerezish qe vec mashtrojn,e per interes vrasin e robt e shpise
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar - Faqe 2 Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga Master prej Mon Jun 18, 2012 5:10 am

do beja plazh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ishulli i pabanuar - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli i pabanuar - Faqe 2 Empty Re: Ishulli i pabanuar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi