Programe Forum - Welcome
Durrës, aksident te Plepat, një i vdekur, një i plagosur People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durrës, aksident te Plepat, një i vdekur, një i plagosur

Shko poshtë

Durrës, aksident te Plepat, një i vdekur, një i plagosur Empty Durrës, aksident te Plepat, një i vdekur, një i plagosur

Mesazh nga Master prej Tue Aug 30, 2011 6:15 am


Një person gjeti vdekjen nga një aksident i ndodhur sot në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të kryqëzimit në Pjesë, afër Plepave.
Policia informon se viktima është shtetasi Hamdi Disha, 58 vjeç. Ai ka qenë duke udhëtuar në makinën e drejtuar nga shtetasi Jani Balliu, i cili ka humbur kontrollin e automjetit duke bërë që makina e drejtuar prej tij të dalë nga rruga dhe të përplaset me një plep.
Si pasojë ka humbur jetën Hamdi Disha 58 vjeç nga Librazhdi ndërsa Balliu ka mbetur i plagosur lehtë.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Durrës, aksident te Plepat, një i vdekur, një i plagosur Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi