Programe Forum - Welcome
Duhani, pesë herë më i dëmshëm për femra People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duhani, pesë herë më i dëmshëm për femra

Shko poshtë

Duhani, pesë herë më i dëmshëm për femra Empty Duhani, pesë herë më i dëmshëm për femra

Mesazh nga Master prej Tue Aug 30, 2011 5:59 pm

Duhani, pesë herë më i dëmshëm për femra Pirja-duhanit-300x225
Prej vitesh, përveçse meshkujve, duhani tashmë është duke u konsumuar edhe nga ana e femrave. Ky fenomen tashmë ka marrë përmasa të gjera. Por, duket se efektet e duhanit nuk janë të njëjta, si për meshkujt, ashtu dhe për femrat.
Sipas një studimi italian, në të cilin kanë marrë pjesë më shumë se katër mijë persona, ka rezultuar që duhani është pesë herë më idëmshëm për femrat, në krahësim me meshkujt.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Duhani, pesë herë më i dëmshëm për femra Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhani, pesë herë më i dëmshëm për femra Empty Re: Duhani, pesë herë më i dëmshëm për femra

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 15, 2012 5:15 am

epo ca goca e pijn per te treguar se edhe ato mund te pij duhan po aq sa djemte
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi