Programe Forum - Welcome
Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Theniet qe ju pelqejne...

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Alessia prej Wed Aug 31, 2011 6:35 am

First topic message reminder :

Nevojiten 3 sekonda te thuash:TE DUA TY jhngfc ,3ore te shpjegosh se cdeshe te thuash me ato fjale dhe 3 vite t'i vertetosh ato...


Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga SunShiNe prej Sat May 12, 2012 5:41 pm


besimi kerkon vite qe te ndertohet, sekonda per tu prishur dhe nje jete per tu fituar perseri


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Master prej Sat May 12, 2012 5:43 pm

Humbe pasurine, hic asgje; humbe shendetin ke humbur dicka, humbe shpresen, ke humbur
gjithcka.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Master prej Sat May 12, 2012 5:45 pm

Nuk ka me keq se sa te jetosh pa shprese dhe pa humor.
Humbja me e madshe eshte humbja e vetebesimit.
Pasuria jone me e madhe eshte rinia.
Problemi me i madh per tu tejkaluar eshte frika.
Arma me vdekjeprurese eshte gjuha.
Fuqia me e madhe ne jete eshte dashuria.
Veshja me e bukur eshte buzeqeshja.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga SunShiNe prej Sat May 12, 2012 5:48 pm

Te mbash zemerimin per gjithe jeten, eshte nje peshe shume e rende. Pervec qe te shton rrudhat e ballit, mbart shume hidherim dhe mosbesim. Askush nuk eshte pa faj. Nese deshirojme te na falin per veprimet tona, duhet te fillojme te falim te tjeret per veprimet e tyre. Per te miren tone, here-here eshte me mire te falim dhe pse jemi me te drejten tone


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Master prej Sat May 12, 2012 5:53 pm

Me duaj kur me pak e "meritoj "dashurine,sepse atehere kam me shume nevoje per te.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Master prej Sat May 12, 2012 5:54 pm

Mos e konsidero 'SHOK' secilin që ta lëmon shpinën. Ndoshta kërkon vendin më të përshtatshëm për te te ngulur thiken...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Master prej Sat May 12, 2012 5:55 pm

Kur dikush,duke te te pare ne sy,do te arrije te kuptoje zerin e qetesise tende,
mund te thuash se ke gjetur nje mik te vertete!


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Master prej Sat May 12, 2012 5:56 pm

Mund ta harrosh mikun me te cilin ke qeshur, por kurre nuk mund ta harrosh mikun me te cilin ke qare


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Master prej Sat May 12, 2012 5:56 pm

Nje dite qytetet do te braktisen dhe te gjithe njerezit do te vdesin me gezimin qe kane ekzstuar dikur. Une do te vdes me kenaqesine se te kam njohur edhe ty ...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Master prej Sat May 12, 2012 5:57 pm

Kur ju jeni të drejtë, askush nuk e kujton. Kur ju jeni të gabuar, askush nuk e harron. ....
Kjo me shqeteson me shume gabimet qe bejme mbeten gjate ne kujtesen e te tjereve ndersa kurt bejme veprime te drejta te tjeret i anash kalojne duke mendu se ato dine me mire se te tjeret.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga SunShiNe prej Sat May 12, 2012 8:20 pm

Kujtimet e bukura tregojnë që ke një të kaluar të pasur. Kujtimet e këqija tregojnë që ke qenë mjaftueshëm e fortë për të vazhduar më tej...


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:17 am

''Ishte një femër ajo që të solli ty në jetë, prandaj ti nuk ke asnjë të drejtë që t'a mos respektosh atë''.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:18 am

"Dhurata më e bukur që mund t'i bësh dikujt është t'i japësh një arsye për t'u zgjuar në mëngjes".
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:18 am

Nëse e dëshiron besimin tim, ti duhet të ma japësh sinqeritetin tënd!
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:18 am

Ndonjëherë jeta të dhuron njerëz dhe momente që nuk do t'i harrosh kurrë, dhe ashtu papritur t'i rrëmben sërish.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:19 am

Ndodh të të zhgënjejnë ata persona që të kanë premtuar se nuk do ta bënin kurrë dhe të lënë një shije të hidhur në shpirt. Të njejten gje bejn edhe ato qe sthon asnjer gje;por vec shohin.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:20 am

Nese nëna ime buzeqesh, dielli s'prish punë edhe të mos lind..!
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:20 am

Njeriu nga dashuria vjen në botë duke qarë për t’i buzqeshur jetës
Se ai është i vetmi që dëshmon për ekzistencën e vetvetes...!
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:20 am

Ti pret nga një grua që të jetë si engjull? Atëherë edhe ti duhet ti ofrosh parajsën asaj !
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:20 am

Nëse nuk i përballon me mua kohët e vështira...Nuk meriton të jesh përkrah meje në kohë të mira...!
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:21 am

Jetojmë në një botë ku njerëzit nuk e thonë atë që ndjejnë, dhe nuk e ndjejnë atë që thonë..!
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:21 am

Atë që Zoti nuk ma jep, nga njerëzit nuk e kërkoj kurrë !
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:21 am

Mos akuzo njerëzit për zhgënjimet e tua, akuzo vetveten që ke pritur shumë, nga njerëzit që s'duhej të prisje asgjë...!
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:21 am

Mos u gëzo shumë kur vrapojnë meshkujt pas teje, sepse Ekonomia thotë: Kur ulet çmimi, rritet kërkesa! :)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:21 am

"Kurrë mos lejo që koka jote të varet poshtë... Asnjëherë mos u dorëzo, mos u ndal dhe mos u brengos.Gjej një tjetër mënyrë. Dhe mos u lut kur bie shi nëse nuk lutesh kur dielli shkëlqen...!"
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:22 am

"Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti im jam unë, e sjellja ime varet nga ti...!!"
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:22 am

E di do vijë një ditë që dikush do të më bëjë mua të të harroj ty por ndoshta një ditë dikush do të bëjë ty të më kujtosh mua.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:22 am

..Heshtja dhe buzëqeshja janë dy fjalë shumë të fuqishme: buzëqeshja është mënyra për të zgjidhur shumë probleme, dhe heshtja për të shmangur shumë probleme...!
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:22 am

Ndoshta nuk jam ngjyra jote e preferuar, por një ditë do të kesh nevojë për mua për të përfunduar pikturen e jetës tënde...!
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:23 am

Nganjëherë njerëzit qajnë, jo sepse janë të dobët, por sepse kanë qëndruar të fortë për një kohë të gjatë...!
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:23 am

Ti ke të drejtë të jetosh jetën tënde si do ti...
por jo të shkatërrosh jetën e tjetrit sipas dëshires tënde...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:23 am

Mos e ndrysho rrjedhën e jetës për hir të një dashurie që ti e mendon
Nëse jemi të denjë, vjen vetë dashuria e rrjedhën e jetës na e ndryshon...!
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:23 am

Ndonjëherë e thërret personin e zemrës me numër të panjohur vetëm për t'ia dëgjuar zërin, vetëm që kujtimi për atë të jetë i freskët...!
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:24 am

Nëse do të zbuloja rrugën për tek zemra jote, do të fshija çdo gjurmë për të shmangur këdo që mund të më ndiqte pas.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:24 am

Me një buzëqeshje dalin nga Xhamia dhe ai i pëshpërit bashkëshortes në vesh:

♥ ''Nga tani mund të na ndan vetëm Allahu'' ♥
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:24 am

Shumë njerëz janë kokëfortë në kërkim të rrugës që kanë zgjedhur, pak në kërkim të qëllimit.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:24 am

E DUA BORËN ME SHPRESË SE BARDHËSIA E SAJ DO TË MA SHËNDRIT SHIKIMIN TIM TË PËRLOTUR DHE FTOHSIA E SAJ DO TË MA FTOH NXEHTËSIN E DHIMBJES , ACARI I SAJ TË MA NGRIH LOTIN PËR GJITHË KËTË MË DUHET TË FALENDËROJ ZOTIN
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:25 am

Qetësi, qetësi kërkojmë të gjithë ne si njerëz por harruam se vetë prezenca jonë në Botë është zhurmë.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:25 am

Kurrë nuk kërkova nga ti të më jepje yjet e qiellit...Do të ishte thjesht e mjaftueshme t'i vështronim bashkë.....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:25 am

•●► Këshillo shpirtin tënd!

• Nëse dëshiron jetë të gëzuar, atëherë kujdesu për shëndetin tënd,
• Nëse dëshiron jetë të lumtur të mbushur me kënaqësi, atëherë kujdesu për moralin tënd,
• Nëse dëshiron jetë të përhershme, atëherë kujdesu për mendjen,
• Nëse i dëshiron të gjitha ato që i përmendëm më lartë, kujdesu për fenë tënde ...√
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe ju pelqejne... - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe ju pelqejne...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi