Programe Forum - Welcome
Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 8:07 am

-Kur jam n'qef :
T'hongsha synin
rrushi
Buzhen ta haj
t'keqen e shpirtit tat
please
thank you
ajm shori!
piti
ca bere mir e ?
synin
o yll bote
etj.

-Me nerva:
Zhabe
gjo e shpifme
t'martofsha!
Jevg!
surrat shtremet
brek grisem
majmun
kok patillxhon
ta boj gropen
Vdeksh
etj.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Re: Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 9:29 am

e cuditshme qe gjat gjith kohes jam vec me nerva edhe shaj...:pp bej shaka...po spara perdor noj shprehje te vecante pervec te lutem dhe faleminderit...kto puci puci pak fallco duekn po noj her kalojn situaten...:DDkur jam me nerva dhe varet se me ke jam noj her perpiqem ta mbaj veten e her tjeter vazhdoj bertas e kelthas po fshatar e injorant i perdor shpesh...Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Re: Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga Sarita prej Mon Sep 12, 2011 2:58 pm

shejtonn ,shtrig,zemer,bukuroshe\e etj...
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Re: Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga Beeeniii prej Tue Sep 13, 2011 7:07 pm

Do you love me? qeshtu krejve femrav n'shkoll ter diten Razz
Beeeniii
Beeeniii
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 30
Reputation : 0
Join date : 29/08/2011
Age : 26
Location : Everywhere

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Re: Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga Master prej Sat Sep 24, 2011 9:42 am

majmun


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Re: Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga Alessia prej Sat Sep 24, 2011 9:50 am

mistrec


Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Re: Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga Sarita prej Sat Sep 24, 2011 9:54 am

papagall
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Re: Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga Alessia prej Sat Sep 24, 2011 10:00 am

i merzitshem...


Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Re: Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga Master prej Sat Sep 24, 2011 10:08 am

derrrrrrr


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Re: Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga Alessia prej Sat Sep 24, 2011 10:22 am

gomar


Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Re: Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga Unlimited prej Sun Sep 25, 2011 1:42 pm

Ne plazh , dudume . sorr , avdall jan shum Very Happy Very Happy
Unlimited
Unlimited
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 40
Reputation : 0
Join date : 21/09/2011
Age : 32
Location : https://www.facebook.com/sajmir.vlonjati

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Re: Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga KITTY prej Sun Sep 25, 2011 1:47 pm

vellacko ti vec me te shajtme i paske, po noj fjale sweet nk perdor??Very Happy lol
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Re: Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga Unlimited prej Sun Sep 25, 2011 2:14 pm

goc-e-shemtuar shkruajti:vellacko ti vec me te shajtme i paske, po noj fjale sweet nk perdor??Very Happy lol

Varet kujt i drejtohem se ka dhe fjal si lepurushe , bukuroshe , kolopuce logl , varet Very Happy
Unlimited
Unlimited
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 40
Reputation : 0
Join date : 21/09/2011
Age : 32
Location : https://www.facebook.com/sajmir.vlonjati

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Re: Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga Master prej Thu Oct 06, 2011 7:43 am

plac
Majmun


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Re: Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Nov 08, 2011 1:04 am

"mos me thuaj"


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Re: Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga Master prej Fri Dec 09, 2011 7:33 pm

majmun.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Re: Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:51 am

K........e,shtrige vorresh,shko e mcaj koken,kput qafen.Kur jam ne qejf;te honksha zemren,te kam jeten,apapa sa te mire te kam.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Re: Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga SunShiNe prej Thu Aug 23, 2012 2:53 pm

si me nerva si pa nerva hic... them ter kohen Razz


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Re: Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga Master prej Sat Aug 25, 2012 8:58 pm

Buzen ta haj

Majmun


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites? Empty Re: Cilat jan shprehjet qe perdorni gjat dites?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi