Programe Forum - Welcome
A provoni gjthcka qe ju ofron casti... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


A provoni gjthcka qe ju ofron casti...

Shko poshtë

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Empty A provoni gjthcka qe ju ofron casti...

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 9:03 am

...provoj gjithcka qe me ofrojne casti,koha ,nje ide,dicka qe kam ne dore,per te bindur njerzit dhe per t'u ndihmuar qe te zbulojne te vetja te pazbuluaren,qe te jen te dobishem per veten,per familjen,per rrethin,si ne aspektin material,ashtu dhe per ate shpirteror,per te per nje jete pa brenga dhe per te vepruar ne nje drejtim te caktur.

po ju ?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Empty Re: A provoni gjthcka qe ju ofron casti...

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 9:24 am

jo gjithcka sepse ndonjher ju trembem pasojave sepse me duket vetja e dobet para sfidave te jetes...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Empty Re: A provoni gjthcka qe ju ofron casti...

Mesazh nga picasso prej Wed Aug 31, 2011 12:07 pm

jo gjithcka...apsulutish JO!!!
po te provoja gjithcka do ish me keq se nje kavie laboratori...
bej cmendurira...nuk kam frike...perkundrazi, ngaqe i njoh pak a shum pasojat provoj vetem ato qe kan me shume se 60% ane pozitive!
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Empty Re: A provoni gjthcka qe ju ofron casti...

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 2:43 pm

Une provoj gjithcka gati

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Empty Re: A provoni gjthcka qe ju ofron casti...

Mesazh nga Master prej Fri Sep 02, 2011 2:44 pm

qenke njesoj me mua :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Empty Re: A provoni gjthcka qe ju ofron casti...

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 2:58 pm

Dhe ti provon gjithcka sikur une.....Sa mire hahahaha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Empty Re: A provoni gjthcka qe ju ofron casti...

Mesazh nga Master prej Fri Sep 02, 2011 2:59 pm

por se di ne kemi te njejtat gusto :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Empty Re: A provoni gjthcka qe ju ofron casti...

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 3:01 pm

Meqe une jam Kosovare dhe ti nga Shqiperia,,mund t'me tregosh se c'do te thot kjo gusto..? C'kuptim ka..? Sepse nganjehere e kam te vishtir komunikimin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Empty Re: A provoni gjthcka qe ju ofron casti...

Mesazh nga Master prej Fri Sep 02, 2011 3:10 pm

a kemi te njejat pelqime


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Empty Re: A provoni gjthcka qe ju ofron casti...

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 3:40 pm

FLM per sqarim...Tani e kuptoj

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Empty Re: A provoni gjthcka qe ju ofron casti...

Mesazh nga Master prej Wed Dec 14, 2011 8:12 pm

jo gjithmon


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Empty Re: A provoni gjthcka qe ju ofron casti...

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Dec 15, 2011 4:42 pm

vetem atehere kur i shoh te arsyeshme......


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Empty Re: A provoni gjthcka qe ju ofron casti...

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 12:27 pm

Jo te gjitha,,vetem ato qe jane te nevojshme dhe te arsyeshme per mua.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Empty Re: A provoni gjthcka qe ju ofron casti...

Mesazh nga Master prej Fri Feb 17, 2012 12:30 pm

po se ndryshe vdes nga kureshtja


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Empty Re: A provoni gjthcka qe ju ofron casti...

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 12:32 pm

hahahah vdeksh heeee Very Happy
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Empty Re: A provoni gjthcka qe ju ofron casti...

Mesazh nga Master prej Fri Feb 17, 2012 12:37 pm

hhahahha Razz Question


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Empty Re: A provoni gjthcka qe ju ofron casti...

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:36 pm

jo sepse shpesh here me mungon guximi.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A provoni gjthcka qe ju ofron casti... Empty Re: A provoni gjthcka qe ju ofron casti...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi