Programe Forum - Welcome
 SOFTWARET People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SOFTWARET

Shko poshtë

 SOFTWARET Empty SOFTWARET

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 04, 2011 10:11 am

SOFTWARET
version i ri Opentel ODS 3000C 1.29
(digit-alb) Softvare


SHKARKO


 SOFTWARET Rmjllujpg
 SOFTWARET 2uz7cp0 SOFTWARET 2uz7cp0 SOFTWARET 2hwhe1_thjpg SOFTWARET 2uz7cp0 SOFTWARET 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 SOFTWARET Empty SOFTI dhe LOADERI TRING TST-1000

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 04, 2011 10:18 am

SOFTI dhe LOADERI TRING TST-1000
Ky softver vlen për ata Që kan kartelen e tringut dhe Që nuk dojnë
të ken fare probleme me karten e saj dhe me sinjal
dhe është instalu + Lista e kanalave

Astra 19.2E*
Hotbird 13.0E*
Eutel W2 16.0W*
Thor 0.8W*
Sirius 4.8E*
Turksat 1C*

NOTE: Kujdes ata Qe kan pasur ose kan softverin me emulator per digitv
në thor 0.8W* nuk munden tja vendosin këtë softver
për tju vendosur ky soft duheni sëpari softverin e verzionit 2 pastaj
ket softver
Pass:
Kodi:
stv2008

SHKARKO


 SOFTWARET Rmjllujpg
 SOFTWARET 2uz7cp0 SOFTWARET 2uz7cp0 SOFTWARET 2hwhe1_thjpg SOFTWARET 2uz7cp0 SOFTWARET 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 SOFTWARET Empty SOFTI I RI TRING TST-1000 SW VERSION 2.4.7

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 04, 2011 10:37 am

SOFTI I RI TRING TST-1000 SW VERSION 2.4.7

1.SOFTI I PARE PERDORET NEPERMJET PORTES USB !
2.SOFTI I DYTE PERDORET NGA PORTA RS232 E PC-se!

TE REJA PER SOFTIN E RI !

1.AUDIO DHE VIDEO SINKRON.
2.RENDITJA E KANALEVE OK.
3.TRING SPORT NEWS KA DY AUDIO,NJE KOMENT SPORTI DHE DY RADIO MUZIK.

Pass:
Kodi:
stv2008

SHKARKO


 SOFTWARET Rmjllujpg
 SOFTWARET 2uz7cp0 SOFTWARET 2uz7cp0 SOFTWARET 2hwhe1_thjpg SOFTWARET 2uz7cp0 SOFTWARET 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 SOFTWARET Empty Re: SOFTWARET

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi