Programe Forum - Welcome
Jetojme endrrat apo enderrojme jeten? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Jetojme endrrat apo enderrojme jeten?

Shko poshtë

Jetojme endrrat apo enderrojme jeten? Empty Jetojme endrrat apo enderrojme jeten?

Mesazh nga Master prej Wed Sep 07, 2011 1:05 pm

"Le te supozojme se pame nje enderr dje ne darke. Supozojme se enderruam qe jemi nje flutur qe fluturon nga lulja ne lule. Vjen mengjesi dhe zgjohemi. Si mund te jemi 100% te sigurte qe neve faktikisht nuk jemi ne te vertete nje flutur qe gjate dites enderron qe eshte njeri (dmth ne)"

Cfar mendoni juu duke e ditur se [ eshte provuar kjo teori ] njeriu enderron cdo natë ?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Jetojme endrrat apo enderrojme jeten? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jetojme endrrat apo enderrojme jeten? Empty Re: Jetojme endrrat apo enderrojme jeten?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 12:40 pm

Per mendimin tim enderojm JETEN...Shpesh thojm ahh sikur t'me reaLizohet kjo deshire qe ka kohe qe enderoj....

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jetojme endrrat apo enderrojme jeten? Empty Re: Jetojme endrrat apo enderrojme jeten?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:15 am

Ne enderrojm jeten,por shpesh here harrojm te jetojm enderrat;dhe kjo gje con ne zhgenjim
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jetojme endrrat apo enderrojme jeten? Empty Re: Jetojme endrrat apo enderrojme jeten?

Mesazh nga Estrela prej Sat Apr 07, 2012 4:55 pm

Tani si ka ardhur koha edhe jetojme enderrat por edhe enderrojme jeten.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jetojme endrrat apo enderrojme jeten? Empty Re: Jetojme endrrat apo enderrojme jeten?

Mesazh nga Master prej Wed Apr 11, 2012 7:59 pm

Rendesi eshte te kesh enderra Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Jetojme endrrat apo enderrojme jeten? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jetojme endrrat apo enderrojme jeten? Empty Re: Jetojme endrrat apo enderrojme jeten?

Mesazh nga KITTY prej Sat May 26, 2012 8:11 pm

Duhet te jetojme enderrat, por disa nga ne enderrojne jeten, pa pasur mundesi te jetojne...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jetojme endrrat apo enderrojme jeten? Empty Re: Jetojme endrrat apo enderrojme jeten?

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 10:08 am

thjesht jetojm enderrat;kur e di se nje dit do shuhen te gjitha


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jetojme endrrat apo enderrojme jeten? Empty Re: Jetojme endrrat apo enderrojme jeten?

Mesazh nga SunShiNe prej Sat Jun 23, 2012 9:10 pm

enrrat besoj se jan i vetmi moment, ku ne mund te jemi vetja, ku mund ta sjohim boten ashtu sic duam ne, prandaj shpesh shkeputemi nga realiteti...


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jetojme endrrat apo enderrojme jeten? Empty Re: Jetojme endrrat apo enderrojme jeten?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi