Programe Forum - Welcome
Unë të kam....Ti më ke...? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Unë të kam....Ti më ke...?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 12:51 pm

Po hapi kete teme nese eshte e Lejuar
Tema eshte kjo :: Thuaj antarit siper se çfare e ke..?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 12:53 pm

xhan
Ti


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unë të kam....Ti më ke...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 1:05 pm

Xhan dhe une
TI.?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 1:17 pm

dhe shoqe po ti


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unë të kam....Ti më ke...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Alessia prej Thu Sep 08, 2011 1:19 pm

shume xhannnn
ti??


Unë të kam....Ti më ke...? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 1:21 pm

yll
Ti


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unë të kam....Ti më ke...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 1:22 pm

Cun FLori Very Happy
TI.?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 4:07 pm

rrush

ti


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unë të kam....Ti më ke...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 4:09 pm

XemeL
TI.?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Master prej Fri Sep 09, 2011 4:24 pm

jhngfc

ti


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unë të kam....Ti më ke...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Embelsira prej Fri Sep 09, 2011 4:42 pm

Paskan plaur cokollatat hahahaha

Une te kam ashtu

Ti me ke mcncdd


Edituar për herë të fundit nga Zeshkane në Fri Sep 09, 2011 5:58 pm, edituar 1 herë gjithsej
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Master prej Fri Sep 09, 2011 5:21 pm

edhe une te kam ashtu

ti me ke mvnjdss


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unë të kam....Ti më ke...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga KITTY prej Fri Sep 09, 2011 5:27 pm

un te kam shok ti me ke shoqe....Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Master prej Fri Sep 09, 2011 5:34 pm

un te kam yll

po ti


Edituar për herë të fundit nga MaSt3r në Fri Sep 09, 2011 6:19 pm, edituar 1 herë gjithsej


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unë të kam....Ti më ke...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga KITTY prej Fri Sep 09, 2011 5:57 pm

futu ne chat se ta them un ca te kam..;p
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga stv2008 prej Fri Sep 09, 2011 7:17 pm

SCHATZ


Unë të kam....Ti më ke...? Rmjllujpg
Unë të kam....Ti më ke...? 2uz7cp0Unë të kam....Ti më ke...? 2uz7cp0Unë të kam....Ti më ke...? 2hwhe1_thjpgUnë të kam....Ti më ke...? 2uz7cp0Unë të kam....Ti më ke...? 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga KITTY prej Sat Sep 10, 2011 11:57 am

un te kam shok/shoqe forumi
po ti?


P.S schatz? se kuptova kte...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Master prej Sat Sep 10, 2011 12:25 pm

shoqe
Po ti


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unë të kam....Ti më ke...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga KITTY prej Sat Sep 10, 2011 1:35 pm

shok
po ti?
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga stv2008 prej Sat Sep 10, 2011 2:44 pm

goc-e-shemtuar shkruajti:un te kam shok/shoqe forumi
po ti?


P.S schatz? se kuptova kte...
Perktheje nga Gjermanishtja ne Shqip
Per kollaj po ta jap linkun ta maresh vesh se cdo te thote. Pershendetje
Kodi:
http://translate.google.de/#de|sq|schatz


Unë të kam....Ti më ke...? Rmjllujpg
Unë të kam....Ti më ke...? 2uz7cp0Unë të kam....Ti më ke...? 2uz7cp0Unë të kam....Ti më ke...? 2hwhe1_thjpgUnë të kam....Ti më ke...? 2uz7cp0Unë të kam....Ti më ke...? 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Vizitor prej Sat Sep 10, 2011 7:49 pm

Shok forumi
TI.?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga KITTY prej Sun Sep 11, 2011 3:01 pm

stv2008 shkruajti:
goc-e-shemtuar shkruajti:un te kam shok/shoqe forumi
po ti?


P.S schatz? se kuptova kte...
Perktheje nga Gjermanishtja ne Shqip
Per kollaj po ta jap linkun ta maresh vesh se cdo te thote. Pershendetje
Kodi:
http://translate.google.de/#de|sq|schatz

stv2008 qe kur kshu??? :o prsh dhe ti..


Edituar për herë të fundit nga stv2008 në Tue Sep 13, 2011 9:13 pm, edituar 2 herë gjithsej
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Master prej Mon Sep 12, 2011 1:08 pm

vipe Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unë të kam....Ti më ke...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Sarita prej Mon Sep 12, 2011 1:13 pm

shok te mir Very Happy
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Master prej Mon Sep 12, 2011 1:14 pm

shoqe dhe xhan


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unë të kam....Ti më ke...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga stv2008 prej Tue Sep 13, 2011 9:13 pm

goc-e-shemtuar shkruajti:
stv2008 shkruajti:
goc-e-shemtuar shkruajti:un te kam shok/shoqe forumi
po ti?


P.S schatz? se kuptova kte...
Perktheje nga Gjermanishtja ne Shqip
Per kollaj po ta jap linkun ta maresh vesh se cdo te thote. Pershendetje
Kodi:
http://translate.google.de/#de|sq|schatz

stv2008 qe kur kshu??? :o prsh dhe ti..

Ke te drejt por per fat te keq kam kohe qe jom prish ske ci bo mosha, hiku vapa me gushtin . Te pershendes


Unë të kam....Ti më ke...? Rmjllujpg
Unë të kam....Ti më ke...? 2uz7cp0Unë të kam....Ti më ke...? 2uz7cp0Unë të kam....Ti më ke...? 2hwhe1_thjpgUnë të kam....Ti më ke...? 2uz7cp0Unë të kam....Ti më ke...? 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Master prej Mon Dec 19, 2011 12:38 pm

une te kam shok


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unë të kam....Ti më ke...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Sarita prej Mon Dec 19, 2011 7:12 pm

Xhan Unë të kam....Ti më ke...? 2407467121
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Master prej Mon Dec 19, 2011 7:25 pm

xhan xhan


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unë të kam....Ti më ke...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Dec 22, 2011 3:12 pm

te kam engjell :)


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Master prej Thu Dec 22, 2011 3:29 pm

shpirt te vogel


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unë të kam....Ti më ke...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Sarita prej Thu Dec 29, 2011 5:25 pm

Like a Star @ heaven Yll Like a Star @ heaven
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Master prej Thu Dec 29, 2011 11:16 pm

rrush


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unë të kam....Ti më ke...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Alessia prej Fri Dec 30, 2011 2:14 pm

<3 - <3


Unë të kam....Ti më ke...? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Master prej Sun Jan 01, 2012 6:57 am

xhannnnnnnnnn


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unë të kam....Ti më ke...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Alessia prej Sun Jan 01, 2012 8:58 am

shpirt ti me ke shpirt


Unë të kam....Ti më ke...? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Master prej Sun Jan 01, 2012 9:14 am

mike


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unë të kam....Ti më ke...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Alessia prej Sun Jan 01, 2012 9:31 am

shok ti??


Unë të kam....Ti më ke...? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Master prej Sun Jan 01, 2012 10:03 am

shoqe


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unë të kam....Ti më ke...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Alessia prej Sun Jan 01, 2012 12:27 pm

mik ti???


Unë të kam....Ti më ke...? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë të kam....Ti më ke...? Empty Re: Unë të kam....Ti më ke...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi