Programe Forum - Welcome
 Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

Shko poshtë

 Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? Empty Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

Mesazh nga Master prej Tue Jun 28, 2011 6:59 am

Do isha kurjoz te dija mendimin tuaj se cfare eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje
Dashuria
Puthjet
Sexi
Respekti ...apo ...etj etj
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? Empty Re: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

Mesazh nga Embelsira prej Tue Jun 28, 2011 10:49 am

Rrespekti mirkuptimi me njeri tjetrin ..


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? Empty Re: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:01 pm

Sinqeriteti,respekti dhe momentet e paharrueshme qe kalojn dy persona.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? Empty Re: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

Mesazh nga VLoNjate prej Fri Apr 13, 2012 4:06 am

te gjitha jan te vecanta, por me e rendesishjma esht respekti :)


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? Empty Re: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

Mesazh nga stv2008 prej Fri Apr 13, 2012 4:32 pm


JA KE FUT KOT JA KE FUT KOT PLAKO
Une per mendimin tim do te thoja qe seksi ,normal nese nuk existon sexi cdo gje tjeter do te eshte kot keshtu qe nuk mund te quhet me lidhje
ose mund te kem nje lidhje ne te gjitha drejtimet ok pervec sexit dobet hi hi hi pyeteni partnerin tim a kane kuptim gjerat e tjera ?????????????????????


 Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? Rmjllujpg
 Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? 2uz7cp0 Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? 2uz7cp0 Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? 2hwhe1_thjpg Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? 2uz7cp0 Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? Empty Re: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi