Programe Forum - Welcome
Te thashe qe te dua por... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Te thashe qe te dua por...

Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga Master prej Mon Sep 12, 2011 1:37 pm

Te thashe qe te dua por..........

Te thashe qe te dua por
kjo qe kam perbrenda ndihet me shume se aq......

Kenga e famshme e Michael Bolton

"Said I loved you but i lied
this is more then love i feel inside"

Keni qene ne nje situate te tille kur skeni thene as gjysmen e cerekut te asaj qe keni ndjere?
Mos valle kjo ndjenje kaq e forte sna lejon te shprehemi ashtu sic ndihemi vertet?
Si do te vepronit, kur doni dike me shume se fjalet e thena, me shume se melodia e krijuar , me shume se shikimi verbues i dy syve, me shume se shkelqimi i miliona yjeve ne nje nate vere.....

Dashuria, kenaqesia e te qenit 2, frika se mos behesh 3, tmerri se mos ngelesh 1....Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te thashe qe te dua por... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga Master prej Mon Sep 12, 2011 1:38 pm

Une ja kam thene madje me shume Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te thashe qe te dua por... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga KITTY prej Mon Sep 12, 2011 5:33 pm

master bravo qe ke gjet guximin tja thuash, sepse disa se kan kte guxim dhe jo vetem qe humbasin vet por bejn ehde te tjeret te vuajne..:S
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga Master prej Mon Sep 12, 2011 5:49 pm

hmmmmmmm :O ehe


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te thashe qe te dua por... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga Unlimited prej Sun Sep 25, 2011 4:06 pm

ku te kam then te dua ik andej se gnjen ti :Razz Razz Razz
Unlimited
Unlimited
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 40
Reputation : 0
Join date : 21/09/2011
Age : 32
Location : https://www.facebook.com/sajmir.vlonjati

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga Master prej Sun Sep 25, 2011 4:18 pm

paskam bere mire


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te thashe qe te dua por... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga KITTY prej Tue Sep 27, 2011 8:49 am

paskam harruar se kam kisha ngaterruar person...Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga Embelsira prej Tue Sep 27, 2011 8:59 am

Por gjithcka nuk kishte kuptim me ..


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga Master prej Tue Sep 27, 2011 9:09 am

dhe bota u zbukurua


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te thashe qe te dua por... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga KITTY prej Wed Sep 28, 2011 11:47 am

tashme ishte sh vone dhe ti ngele vec nje kujtim...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga Alessia prej Wed Sep 28, 2011 11:56 am

shpirti im fluturoi deri e qiell....


Te thashe qe te dua por... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga Master prej Wed Sep 28, 2011 1:13 pm

te bera per vete Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te thashe qe te dua por... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga KITTY prej Sat Oct 08, 2011 1:13 pm

mesa duket tani eshte sh vone..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga Master prej Tue Oct 11, 2011 1:15 pm

po e kuptoj qe skam gabuar


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te thashe qe te dua por... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga KITTY prej Wed Oct 12, 2011 6:24 pm

mesa duket tani ska me vlere...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga Embelsira prej Thu Oct 13, 2011 3:28 pm

Por hesht sepse dashuria jote nuk vlen as qerekun e dashurise time


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga Master prej Thu Oct 13, 2011 6:37 pm

se kam kupt akoma nese veprova drejt


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te thashe qe te dua por... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Nov 07, 2011 2:39 am

ti po me lendon......


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga Master prej Mon Nov 07, 2011 6:07 pm

por po e harron...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te thashe qe te dua por... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Nov 08, 2011 1:15 am

por mos i trego mamit :PPP


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga Master prej Wed Dec 14, 2011 8:19 pm

dhe gjithmon do ta perseris


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te thashe qe te dua por... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga KITTY prej Thu Dec 15, 2011 4:14 pm

..ti nuk ishe i denje per dashurine time
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:49 am

te thash te dua,por tani jam penduar se ti sme deshe mua
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te thashe qe te dua por... Empty Re: Te thashe qe te dua por...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi