Programe Forum - Welcome
Big Brother në Britani, vajza topless para se të hynte në shtëpi People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Big Brother në Britani, vajza topless para se të hynte në shtëpi

Shko poshtë

Big Brother në Britani, vajza topless para se të hynte në shtëpi Empty Big Brother në Britani, vajza topless para se të hynte në shtëpi

Mesazh nga Master prej Tue Sep 13, 2011 2:38 pm

Kliko me pare foton
Louise Cliffe mund të shënojë një popullaritet të konsiderueshëm në Big Brother në Britaninë e Madhe nëse riprodhon skenën e një prej filmave ku ka luajtur. Modelja 25 vjeçarja e lindur në Manchester në një prej roleve të saj është shfaqur topless në krah të kolegut të saj aktor në “Ërong Turn 3: Left for Dead”. Tanimë ajo është banore e shtëpisë së Big Brother dhe duhet parë nëse një shfaqje të tillë topless do ta shpalosë edhe para banorëve.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Big Brother në Britani, vajza topless para se të hynte në shtëpi Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi