Programe Forum - Welcome
pershendetje People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


pershendetje

Shko poshtë

pershendetje Empty pershendetje

Mesazh nga naimsulis prej Thu Sep 15, 2011 5:23 pm

un jam naimi nga belgjika ju pershendes gjithve

naimsulis
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Join date : 15/09/2011
Location : belgium

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga Master prej Thu Sep 15, 2011 5:25 pm

Mire se erdhe shpresoj te kalosh bukur


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

pershendetje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga Alessia prej Sat Sep 17, 2011 6:53 am

mire se erdhe ia klb ne forum....shpresoj te te pelqej...

pershendetje Images?q=tbn:ANd9GcR4gri7UZENeJa79R4gckAVrmw9w29juj-q8sReK8TGAFJzHq4DFQ


pershendetje Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 6:08 pm

klm ne forum...
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:56 pm

pershendetje.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 3:40 pm

pershendetje.


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi