Programe Forum - Welcome
Pyetje qesharake...:) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pyetje qesharake...:)

Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Alessia prej Fri Sep 16, 2011 2:51 pm


KUJDES!

Ju lutem mos shkruani pyetje tjeter pae gjetur pergjigjen e pyetjes se pare...Ne qofte nuk mundeni ta gjeni thuani atij qe e ka shkru pyetjen thuani ne nuk mund ta gjejme pergjigjen na e thuaj.....

Pyetjen e pare po e bej une......mundohuni ta gjeni....Pse rrin shtylla ne kembe?????


Pyetje qesharake...:) Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Master prej Fri Sep 16, 2011 3:01 pm

se ska karrige te ulet

pse gjeli mbyll syt kur kendon Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pyetje qesharake...:) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Alessia prej Fri Sep 16, 2011 3:02 pm

MaSt3r shkruajti:se ska karrige te ulet

pse gjeli mbyll syt kur kendon Razz

gabim eshte ndryshe....


Pyetje qesharake...:) Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Master prej Fri Sep 16, 2011 3:18 pm

ska b. te ulet


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pyetje qesharake...:) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga T_o_n_i prej Fri Sep 16, 2011 4:32 pm

MaSt3r shkruajti:se ska karrige te ulet

pse gjeli mbyll syt kur kendon Razz

se e di kengen permendesh

cfare bejn kinezet kur bie shi
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Alessia prej Sat Sep 17, 2011 6:46 am

e lene te bie....

Cfare ka deti ne fund???


Pyetje qesharake...:) Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Master prej Sat Sep 17, 2011 9:36 am

iiiiiiShfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pyetje qesharake...:) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Alessia prej Sat Sep 17, 2011 12:11 pm

bravo master....

Kujt i ngjan gjysma e henes???


Pyetje qesharake...:) Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Master prej Sat Sep 17, 2011 12:33 pm

draperit...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pyetje qesharake...:) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Alessia prej Mon Sep 19, 2011 11:40 am

MaSt3r shkruajti:draperit...

gabim...i ngjan gjysmes tjeter


Pyetje qesharake...:) Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Master prej Mon Sep 19, 2011 11:46 am

pytja ku esht


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pyetje qesharake...:) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Alessia prej Mon Sep 19, 2011 2:30 pm

ja ku e ke pyetjen....

pse e blejme cadren??


Pyetje qesharake...:) Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Anhela Engjell prej Mon Sep 19, 2011 2:39 pm

se nuk ta fal kush.........hahha....

Pse bie shiu?????
Anhela Engjell
Anhela Engjell
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 71
Reputation : 0
Join date : 08/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Alessia prej Sat Sep 24, 2011 6:42 am

se nuk ka shkalle te ulet....


Pyetje qesharake...:) Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Alessia prej Sat Sep 24, 2011 6:45 am

se nuk ka shkalle te ulet....


Pyetje qesharake...:) Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Master prej Sat Sep 24, 2011 10:31 am

pytjen


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pyetje qesharake...:) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Alessia prej Sat Sep 24, 2011 10:35 am

ma thuaj ti nje se un nuk di???


Pyetje qesharake...:) Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Anhela Engjell prej Tue Sep 27, 2011 2:16 pm

Pse bejne poza kinezet kur bie rrufe??
Anhela Engjell
Anhela Engjell
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 71
Reputation : 0
Join date : 08/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 27, 2011 6:01 pm

sepse kujtojne se po i bejen foto...ahhahha


Pyetje qesharake...:) Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Anhela Engjell prej Fri Sep 30, 2011 4:53 pm

hahhahahaha
Anhela Engjell
Anhela Engjell
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 71
Reputation : 0
Join date : 08/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga vlorjani prej Tue Mar 06, 2012 8:58 am

pa lidje

vlorjani
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Join date : 04/03/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 5:04 am

pse bje shi?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Alessia prej Mon Jun 18, 2012 7:54 pm

se ashu e ka fak Zoti?


Pyetje qesharake...:) Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 8:34 pm

bje shi se mos me lan cadrat pa pune
cila esht barcaleta me e gjat ne bote?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga SunShiNe prej Sun Jun 24, 2012 8:57 pm

nuk egziston...
pse ben nxhet ne vere


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Master prej Sun Jun 24, 2012 9:08 pm

pse vesh te shkurtra ti kur eshte vape


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pyetje qesharake...:) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga SunShiNe prej Sun Jun 24, 2012 9:14 pm

se kam nxeht
pse sju pergjigje pytje ky eshte rregulli:P


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 25, 2012 3:08 pm

pse njerezit qeshin kot pa lidhje?
barcoleta me e gjat ne bot esht erdhen kinezet..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga SunShiNe prej Mon Jun 25, 2012 3:13 pm

ka dhe me te gjata se aq moj 3 fjal me e gjata booh....e cuditshme

sepse asht e ndjejn ashtu ju pelqen
pse duhet te zgjohemi heret per te shku shkoll? Razz


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Master prej Mon Jun 25, 2012 7:15 pm

sepse bie zilja

pse duhet ta hapim deren per te hyp ne makine


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pyetje qesharake...:) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 5:46 am

sepse perndryshe shipim dot ne makin....
pse rrin shtylla ne kemb?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje qesharake...:) Empty Re: Pyetje qesharake...:)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi