Programe Forum - Welcome
Pershendetje..! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje..!

Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Pershendetje..!

Mesazh nga Software prej Fri Sep 16, 2011 7:21 pm

Mire se ju gjeta njerez shpresoj te jeni mire dhe te kalojme mire

Software
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Join date : 11/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Re: Pershendetje..!

Mesazh nga Alessia prej Sat Sep 17, 2011 6:51 am

mireseerdhe ia klofsh mire me ne...shpresoj te te pelqej forumi...:)


Pershendetje..! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Re: Pershendetje..!

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 6:09 pm

mireserdhe
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Re: Pershendetje..!

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 9:54 pm

cheers
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Re: Pershendetje..!

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 10:04 pm

Twisted Evil
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Re: Pershendetje..!

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Dec 15, 2011 5:04 pm

Mirseerdhe, shpresoj te behesh sa me shum aktiv :) klm ne vazhdim


Edituar për herë të fundit nga Morena në Tue Dec 20, 2011 5:22 pm, edituar 1 herë gjithsej
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Re: Pershendetje..!

Mesazh nga stv2008 prej Fri Dec 16, 2011 3:54 pm

Pershendetje..! T9f5oyPershendetje..! T9f5oyPershendetje..! 2qvgksl


Pershendetje..! Rmjllujpg
Pershendetje..! 2uz7cp0Pershendetje..! 2uz7cp0Pershendetje..! 2hwhe1_thjpgPershendetje..! 2uz7cp0Pershendetje..! 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Re: Pershendetje..!

Mesazh nga Embelsira prej Sun Dec 18, 2011 9:07 pm

Mire se erdhe ne kete shoqeri te urojme argetim te kendshem ne mesin tone Software


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Re: Pershendetje..!

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:53 pm

pershendetje.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Re: Pershendetje..!

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 3:48 pm

shpresoj tja kl mir mirseredhe ..................


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Re: Pershendetje..!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi