Programe Forum - Welcome
Brazil, një 20-vjeçar kapet me 1 kg kokainë në bark People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brazil, një 20-vjeçar kapet me 1 kg kokainë në bark

Shko poshtë

Brazil, një 20-vjeçar kapet me 1 kg kokainë në bark Empty Brazil, një 20-vjeçar kapet me 1 kg kokainë në bark

Mesazh nga Master prej Sat Sep 17, 2011 2:24 pm

Brazil, një 20-vjeçar kapet me 1 kg kokainë në bark Skanimi-300x173

Skaneri i cili tregon trupin e 20-vjeçarit të mbushur me kokainë
Një i ri nga Irlanda do të kalojë një dekade e gjysmë në burg pasi është kapur duke u përpjekur të kalojë një kilogramë kokainë të fshehur në zorrë. 20-vjeçari i cili ndodhej për pushime në Brazil i identifikuar vetëm me inicialet P.B.B u ndalua në aeroportin e Sao Paolos në tentativë për të udhëtuar drejtë Evropës.
Ai e kishte ndarë kokainën në 72 porcione të cilat më pas i kishte gëlltitur. Vlera e drogës nëse shitet në rrugë shkon më shumë se 150 000 euro.
Congonhas, aeroporti i Sao Paolo-s
Rojet e sigurisë kanë dyshuar nisur nga nervoziteti i shfaqur nga irlandezi. Më pas ai është dërguar në spitalin Santa Misericordia ku me anë të skanimit është konfirmuar prezenca e pakove në zorrë.
Prokurorët në Brazil e akuzojnë atë tani për trafik ndërkombëtar të drogës, akuzë me të cilën rrezikon deri në 15 vite burg.
Në aeroportin e Congonhas në Sao Paolo që lidhet me 53 shtete çdo ditë arrestohen rreth pesë persona të cilët përpiqen të kalojnë drogë.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Brazil, një 20-vjeçar kapet me 1 kg kokainë në bark Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi