Programe Forum - Welcome
Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat????

Shko poshtë

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Empty Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat????

Mesazh nga Eclipse prej Sun Sep 18, 2011 1:55 pm

Duke pare chatet dhe forumet e shumta me lindi nje pytje. Pse kaq shume njerez rrijen ne chat e neper forume??? Cfar i ben ato kaq terheqes??? Qendrimi ne chat do te thot qe nuk kemi nje jete reale dhe qe krijojm nje jete virtuale me te bukur se ajo realja????
Eclipse
Eclipse
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 9
Reputation : 0
Join date : 18/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Empty Re: Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat????

Mesazh nga Master prej Sun Sep 18, 2011 2:28 pm

Pse kaq shume njerez rrijen ne chat e neper forume???
Ngaqe kane me shume mundesi te shprehen ashtu sic nuk mund te shprehen ne real
Cfar i ben ato kaq terheqes???
Humbja e kohes
Qendrimi ne chat do te thot qe nuk kemi nje jete reale dhe qe krijojm nje jete virtuale me te bukur se ajo realja????
jam pjeserisht dakord


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Empty Re: Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat????

Mesazh nga Eclipse prej Sun Sep 18, 2011 4:17 pm

master kjo do te thot qe jemi per te ardhur keq sepse nuk arrijm te ndertoj jeten tone jashte chateve... por fshihemi pas nje nick dhe pas nje pc Sad
Eclipse
Eclipse
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 9
Reputation : 0
Join date : 18/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Empty Re: Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat????

Mesazh nga Master prej Sun Sep 18, 2011 4:21 pm

Fatkeqesisht eshte e ver8


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Empty Re: Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat????

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:06 am

Un rri ne chat me kalu kohen,sepse sklam se cte bej,jo per gje tjeter.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Empty Re: Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat????

Mesazh nga Master prej Wed Apr 11, 2012 8:03 pm

Dhe ti hyn mi Very Happy


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Empty Re: Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat????

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 4:56 am

po,mor hy si ben si ske fol me mu ne chat............
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Empty Re: Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat????

Mesazh nga Master prej Thu Apr 12, 2012 10:55 am

kam fol mi po rasteshisht po tnai ste ka pa me


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Empty Re: Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat????

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 2:50 pm

po se rri neper forume prandaj,po deshe futem prap un.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Empty Re: Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat????

Mesazh nga Master prej Thu Apr 12, 2012 8:14 pm

ehe mil do ishte Very Happy


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Empty Re: Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat????

Mesazh nga Anakonda prej Fri Apr 13, 2012 7:45 pm

ahaha i shkreti ti,ndoshta mund te futem neser.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Empty Re: Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat????

Mesazh nga Master prej Fri Apr 13, 2012 7:53 pm

mir po kujdes morenen se do te beje ban Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Empty Re: Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat????

Mesazh nga VLoNjate prej Fri Apr 13, 2012 7:59 pm

hahaahaha mvnjdss


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Empty Re: Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat????

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 14, 2012 4:07 am

ahahahahahaha.............
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Empty Re: Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat????

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Apr 16, 2012 5:09 am

Nuk kam ndermend te shkruaj ndonje mesazh moralizues per kete teme duke mar parasysh faktin se une hyj dhe vete ndonjehere ne chat. Gjithsesi ka njerez qe rrijn pothuajse gjith diten dhe jam e bindur se do te ishin shume me mire nqs do te benin dicka me shume me kohen e tyre te lire, duke u mar me aktivitete ose pune te tjera. Te humbesh kohen ne chat esht vetem nje budallallek te cilin keta persona do ta kuptojne por do ta kuptojne shume vone! Rolling Eyes


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Empty Re: Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat????

Mesazh nga Master prej Mon Jun 25, 2012 8:19 pm

Sepse skan me cfar te merren


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat???? Empty Re: Pse shumica e te rinjeve shqiptare humbin kohe ne chat????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi