Programe Forum - Welcome
Asnjehere... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asnjehere...

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Asnjehere... Empty Asnjehere...

Mesazh nga Sarita prej Mon Sep 19, 2011 7:25 pm

Asnjehere mos bej premtime kur je shume i lumtur dhe asnjehere mos merr vendime kur je i nevrikosur...


Asnjeher mos e gjyko nje person pa degjuar se pari historin e tij.....Asnjehere Nuk pretendoj t`jem me lart se të gjithë , por pretendoj qe kurrë t'mos shkelem nga askush ...


Asnjeher mos fol per paragjykimin kur nuk di se qka eshte paragjykimi, asnjeher mos fol per gabimin kur vet je pjese e gabimit !
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Embelsira prej Tue Sep 20, 2011 11:12 am

Asnjehere mos beso tek fjalet e embla Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Master prej Tue Sep 20, 2011 1:45 pm

Asnjeher mos tradheto nje person qe do...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asnjehere... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Sarita prej Thu Sep 22, 2011 3:14 pm

Asnjehere mos u dorezo gjithmone lufto sepse shumica e njerzeve qe deshtuan ne jete ,deshtuan sepse atehere kur ishin aq afer suksesit te tyre ata u dorezuan...
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga KITTY prej Thu Sep 22, 2011 4:58 pm

asnjeher mos beso ne virtualitet, sepse kur realiteti eshte kaq i ashper me nejrzit e drejte , smund te pretendosh per me mire ne virtualitet...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Master prej Thu Sep 22, 2011 5:07 pm

mos u zhgenje nga ata qe te paralajmerojne por nga ata qe ste paralajmerojne Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asnjehere... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga KITTY prej Thu Sep 22, 2011 5:08 pm

mos ju beso sh njerezve sepse ata qe thone 'ki besim tek un' jane ata qe te zgenjejn me shume...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Sarita prej Fri Sep 23, 2011 1:29 pm

Asnjëherë Mos e lë një Punë Duke thënë se është e Pamundshme. Të Nesërmen Mund të Zgjohesh Nga Zhurma e Atyre që Janë Duke e Kryer atë Punë që ti Dje e Braktise.
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Master prej Fri Sep 23, 2011 2:34 pm

Asnjehere zdo te te heq nga zemra ime...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asnjehere... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga KITTY prej Fri Sep 23, 2011 2:39 pm

asnjeher mos u perpiq te besh shaka me te tjeret pa njohur tipin e tyre sepse padashje mund edhe te zgenjehesh..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Embelsira prej Fri Sep 23, 2011 5:32 pm

Asnjehere mos gjuko njeri kur si njeh ..


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Master prej Fri Sep 23, 2011 10:19 pm

asnjeher mos e nenvlerso tjetrin...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asnjehere... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Alessia prej Sat Sep 24, 2011 6:16 am

Asnjeher mos genje .....


Asnjehere... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Master prej Sat Sep 24, 2011 6:30 am

smendoja se do venin punet keshtu


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asnjehere... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Sarita prej Mon Oct 03, 2011 1:45 pm

Asnjehere mos hiq dore nga dicka nese do akoma ta provosh ...-Mos i ndal lotet nese do akoma te qash...
Mos ndalo asnjehere se kerkuari pergjigjen nese akoma do ta dish ...Dhe asnjehere mos i thuaj dikujt qe nuk e do me , nese nuk mund ta lesh te shkoj...!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga KITTY prej Mon Oct 03, 2011 1:47 pm

asnjeher mos u perpiq te krijosh nje lidhje me dike qe se njeh, sepse sh shpjet ai perosn do te te zgenjeje..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Alessia prej Mon Oct 03, 2011 5:04 pm

asnjeher mos bej sikur je i mire sepse askush nuk ta beson,bej ashu sic je nuk ke nevoje te shtiresh se te gjithe te kuptojne..


Asnjehere... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Master prej Mon Oct 03, 2011 5:08 pm

mos u merzit me ate qe do sepse mund ta humbasesh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asnjehere... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Alessia prej Mon Oct 03, 2011 5:40 pm

asnjeher mos rri kot


Asnjehere... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Embelsira prej Mon Oct 03, 2011 6:46 pm

Asnjehere mos me lodhni kot Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga KITTY prej Thu Oct 06, 2011 4:42 pm

asnjeher mos u perpiq te kthehesh kohen pas, sepse e shkuar e tille duhet te mbetet edhe pse largimi lendon
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Embelsira prej Thu Oct 06, 2011 6:15 pm

Asnjehere nuk do mungoj ne pune Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga KITTY prej Sat Oct 08, 2011 1:17 pm

ansjeher sjam sjell mir me ty, por duhet te dish se je zemra ime dhe e gjitha ndodhi per nje arsye...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Sarita prej Mon Oct 10, 2011 11:59 am

Asnjehere mos u pendo per te shkuaren, thjesht mendo per t'ardhme...
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga KITTY prej Wed Oct 12, 2011 6:30 pm

se kthejm dot kohen pas por jemi gjimon ne kohe tja rinisim nga e para...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Embelsira prej Thu Oct 13, 2011 3:28 pm

Asnjehere nuk harroj


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Master prej Thu Oct 13, 2011 5:37 pm

zdo i heq dyshimet


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asnjehere... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Nov 08, 2011 5:08 pm

Asnjehere mos u dorzo....


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Master prej Tue Nov 08, 2011 6:12 pm

mos e humb shpresen...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asnjehere... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Sarita prej Mon Dec 19, 2011 7:09 pm

asnjeher mos u mundo te urresh me zemr 1 person qe ke dashur shum se me shum do te shtohet dashuria per te.....
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Master prej Mon Dec 19, 2011 7:41 pm

asnjeher asnjera zdo te te zevendesoje ty...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asnjehere... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Sarita prej Fri Dec 30, 2011 1:28 pm

‎'- Asnjehere mos u dorezo,nese nuk e Ben per veten tende ,beje per te tjeret, ka njerez qe varen nga Ty ,mos I ler ata te rrezohen ...!'
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Alessia prej Fri Dec 30, 2011 2:07 pm

Asnjehere mos boj sikur nuk e din ...


Asnjehere... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Sarita prej Thu Jan 12, 2012 3:39 pm

- Asnjehere mos gjyko nga pamja e jashtme,Nje zemer e 'Pasur' mund te fshihet poshte bluzes se nje varfanjaku...!'
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Alessia prej Fri Jan 13, 2012 7:00 pm

Asnjehere mos e prish miqesin per nje veper ose per nje fjale..


Asnjehere... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Master prej Fri Jan 13, 2012 7:01 pm

nuk mendoj qe do na harroje


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asnjehere... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Sarita prej Wed Jan 18, 2012 12:34 pm

Asnjeher mos ia thyej shpresen ndokujt, ‎,ndoshta eshte gjeja fundit qe ka....!!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Master prej Thu Jan 19, 2012 1:13 pm

Asnjeher zdo te resht se dashuruari ty...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asnjehere... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Sarita prej Thu Jan 26, 2012 12:53 pm

Asnjehere mos duaj nje djale me shum se veten
se duke ditur ket ai te tradheton me tjetren ...
Mos bej gabim te besh gjithcka per te
se vjen nje dit , dhe ai vetem te le !
Nje djal verberisht asnjehere mos e beso
...
se ne ket menyre ai te tradheton me kedo !
Mos i thuaj asnjehere se jeta jote pa te ska kuptim
se ai atehere do te tallet me ty e do te fali trishtim .
Ndaj ate qe ndjen vertet kurr mos ja trego
thuaj vetem qe te dua sa dhe ti me do .
Dhe qe ai te luaj me ndjenjat e tua ket kurrrrr mos ja lejo....!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Jan 26, 2012 7:24 pm

Asnjehere mos u kenaq me pak, kur e di qe meriton me shume..


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi