Programe Forum - Welcome
Asnjehere... - Faqe 2 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Asnjehere...

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Asnjehere... - Faqe 2 Empty Asnjehere...

Mesazh nga Sarita prej Mon Sep 19, 2011 7:25 pm

First topic message reminder :

Asnjehere mos bej premtime kur je shume i lumtur dhe asnjehere mos merr vendime kur je i nevrikosur...


Asnjeher mos e gjyko nje person pa degjuar se pari historin e tij.....Asnjehere Nuk pretendoj t`jem me lart se të gjithë , por pretendoj qe kurrë t'mos shkelem nga askush ...


Asnjeher mos fol per paragjykimin kur nuk di se qka eshte paragjykimi, asnjeher mos fol per gabimin kur vet je pjese e gabimit !
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Asnjehere... - Faqe 2 Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Master prej Thu Jan 26, 2012 7:27 pm

sme vajti ne mendje qe do hyje ti tani Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asnjehere... - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... - Faqe 2 Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Jan 26, 2012 7:29 pm

Asnjhere mos u habit, sepse e kam orarin te cuditshem Wink


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... - Faqe 2 Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Master prej Thu Jan 26, 2012 7:30 pm

asjeher zdo muj ta kuptoj orarin tend Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asnjehere... - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... - Faqe 2 Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Jan 26, 2012 7:31 pm

Asnjehere mos e kuptofsh Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... - Faqe 2 Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Master prej Thu Jan 26, 2012 7:32 pm

asjeher spo me kahshsh pupupu sa e keqe


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asnjehere... - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... - Faqe 2 Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Jan 26, 2012 7:35 pm

Asnjehere nuk pushon ti...yyytt llafazan Razz ti mdetyron mua te bej kete Question


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... - Faqe 2 Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Master prej Thu Jan 26, 2012 7:36 pm

asnjeher zdua te besh gjera me imponim Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asnjehere... - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... - Faqe 2 Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Feb 06, 2012 6:15 pm

Asnjere sduhet te behesh loder e te tjerve!


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... - Faqe 2 Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Sarita prej Fri Feb 17, 2012 11:57 am

Asnjehere mos i trego Piken tende te Dobet dikujt ,sepse nese ndodh diqka do te dije ku te te sulmoje..!!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... - Faqe 2 Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Estrela prej Sat Feb 18, 2012 10:54 pm

Asnjehere mos e zhgenje personin qe per ty e jep jeten.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... - Faqe 2 Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Master prej Sun Feb 19, 2012 1:15 am

asnjeher mos rri pa gjum kur te flihet Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asnjehere... - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... - Faqe 2 Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga KITTY prej Sun Feb 19, 2012 10:07 pm

asnjeher se kisha menduar se ti do te ishe i tille...:)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... - Faqe 2 Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Sarita prej Mon Feb 27, 2012 12:56 pm

Asnjëherë nuk e kupton rëndësinë e një momenti . . derisa ai kthehet në një kujtim...
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... - Faqe 2 Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Master prej Mon Feb 27, 2012 6:18 pm

...zdo mbetesh nje kujtim per mua...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asnjehere... - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... - Faqe 2 Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Feb 28, 2012 7:04 am

Asnjehere nuk e kisha menduar keshtu....


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... - Faqe 2 Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Estrela prej Sun Mar 18, 2012 12:42 pm

Asnjehere mos thuaj di gjithcka se cdo dit meson nga nje gje te re.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... - Faqe 2 Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Master prej Sun Mar 18, 2012 1:25 pm

mos mendo kq per dike pa e njohur vete


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asnjehere... - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... - Faqe 2 Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:22 am

Asnjehere mos u trego e sinqerte,,,,me lloj-lloj njerezish sepse perfitojn nga ti
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere... - Faqe 2 Empty Re: Asnjehere...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi