Programe Forum - Welcome
Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D

Shko poshtë

Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D Empty Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D

Mesazh nga Unlimited prej Wed Sep 21, 2011 7:45 pm

Pershdnetje nje her mir se ju gjeta te gjithve Quhem Interist Very Happy

Jetoj ne tiran me origjin jam nga Vlora Very Happy per me shum ktu jemi do flasim pm per ate pune i kemi kisss kisss
Unlimited
Unlimited
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 40
Reputation : 0
Join date : 21/09/2011
Age : 32
Location : https://www.facebook.com/sajmir.vlonjati

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D Empty Re: Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D

Mesazh nga KITTY prej Wed Sep 21, 2011 7:50 pm

welcome bro..Very Happy uroj tja kalosh mir mes nesh..firm sh e bukur..Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D Empty Re: Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D

Mesazh nga Master prej Wed Sep 21, 2011 7:52 pm

Mire se erdhe klm mire mes nesh dhe hiqe at interist se lat nom mrom Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D Empty Re: Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D

Mesazh nga Unlimited prej Wed Sep 21, 2011 7:56 pm

Mir se ju gjeta te dyve pucccccccccccc goca po ti pse me kte nick ktu Sad

Master si ju per pak po ju rref udineze Razz Razz Razz
Unlimited
Unlimited
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 40
Reputation : 0
Join date : 21/09/2011
Age : 32
Location : https://www.facebook.com/sajmir.vlonjati

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D Empty Re: Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D

Mesazh nga Master prej Wed Sep 21, 2011 7:58 pm

:PPPPPPPPP


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D Empty Re: Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D

Mesazh nga Alessia prej Fri Sep 23, 2011 1:49 pm

mireserdhe.............


Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D Empty Re: Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D

Mesazh nga Embelsira prej Fri Sep 23, 2011 5:35 pm

Very Happy Mire se erdhe Vlonjiati ..Te urojme argetim te kendshem ne mesin tone ..


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D Empty Re: Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D

Mesazh nga Alessia prej Sat Sep 24, 2011 6:15 am

Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D Images?q=tbn:ANd9GcTrwwA-yd4SI6TCYZO0MCnEJ66PjZpgudqE4-FqAGdjoPRgvwUP2LppgLh3rQ


Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D Empty Re: Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D

Mesazh nga Unlimited prej Sun Sep 25, 2011 3:19 pm

Flm per mikpritjen tuaj Very Happy
Unlimited
Unlimited
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 40
Reputation : 0
Join date : 21/09/2011
Age : 32
Location : https://www.facebook.com/sajmir.vlonjati

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D Empty Re: Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 6:06 pm

mireserdhe..
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D Empty Re: Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D

Mesazh nga VLoNjate prej Wed Dec 14, 2011 7:52 pm

Ndersa une quhem milan Razz mirseerdhe :)


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D Empty Re: Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:55 pm

mireserdhe............
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D Empty Re: Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 3:44 pm

mirseredhe ................... gezohem qe u bashkove me ne shshss


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D Empty Re: Pershdnetje Ju Duhesh Dhe Nje Vlonjat Ktu Per Bela :D

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi