Programe Forum - Welcome
Dritan Prifti. Do të publikoj një video të re korrupsioni People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Dritan Prifti. Do të publikoj një video të re korrupsioni

Shko poshtë

Dritan Prifti. Do të publikoj një video të re korrupsioni Empty Dritan Prifti. Do të publikoj një video të re korrupsioni

Mesazh nga Master prej Sun Sep 25, 2011 6:23 am


Pak orë pas përfundimit dje në Gjykatën e Lartë, të ‘seancës Meta’ në adresat e drejtuesve dhe redaktorëve të mediave ka mbërritur një lajm mbi një video të regjistruar nga një kamerë e vendosur në orën e murit të zyrës së ish-ministrit Prifti.
Sipas këtij e-maili të botuar mbrëmë ia atribuonte burimin e lajmit Gjykatës së Lartë, ekziston një video tjetër ku shfaqet Dritan Prifti me një biznesmen, pronar televizionesh. Lajmi jepte edhe disa hollësi mbi profilin e biznesmenit në fjalë, pa përmendur emrin e tij, por duke shtuar se “në ditë në vazhdim, do botoheshin detaje nga kjo video”.
I pyetur dje në mbrëmje rreth këtij lajmi, nga Shekulli, ish-ministri dhe deputeti Prifti e quajti atë një presion në valën e presioneve të shumta që i janë bërë gjatë kohës së gjyqit, por pranoi se ka video të filmuara nga një kamerë e orës së murit në ish-zyrën e tij.
Sipas z.Prifti, kjo video ka si protagonist një njeri shumë të afërt me kryeministrin Berisha. “Ajo është një video me z.Fahri Balliu. Nëse dëshironi mund ta publikoj brenda tri ditëve” – tha Prifti mbrëmë në telefonatën me Shekullin.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Dritan Prifti. Do të publikoj një video të re korrupsioni Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi