Programe Forum - Welcome
Latest Version of ProgDVB  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Latest Version of ProgDVB

Shko poshtë

Latest Version of ProgDVB  Empty Latest Version of ProgDVB

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 25, 2011 11:12 am

Latest Version of ProgDVB 17.09.2011
ProgDVB v6.72
Kodi:
Added support of DVB-S2 and h.264/AVC channels to freeware version of ProgDVB. But recording and diseq functions only in ProgDVB Pro. Added CrazyCat modules for TBS, TechonTrend and Omicom. Lot of fixes and optimizations.

ProgDVB x32 Professional
Kodi:
http://update-progdvb.com/download/ProgDVB6.72Pro.exe
ProgDVB x64 Professional
Kodi:
http://update-progdvb.com/download/ProgDVB6.72x64Pro.exe
ProgDVB x32
Kodi:
http://update-progdvb.com/download/ProgDVB6.72Std.exe
ProgDVB x64
Kodi:
http://update-progdvb.com/download/ProgDVB6.72x64


Latest Version of ProgDVB  Rmjllujpg
Latest Version of ProgDVB  2uz7cp0Latest Version of ProgDVB  2uz7cp0Latest Version of ProgDVB  2hwhe1_thjpgLatest Version of ProgDVB  2uz7cp0Latest Version of ProgDVB  2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi