Programe Forum - Welcome
Rrogozhinë, i fejuari vrau 22-vjeçaren shtatzënë se nuk abortoi femijën People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rrogozhinë, i fejuari vrau 22-vjeçaren shtatzënë se nuk abortoi femijën

Shko poshtë

Rrogozhinë, i fejuari vrau 22-vjeçaren shtatzënë se nuk abortoi femijën Empty Rrogozhinë, i fejuari vrau 22-vjeçaren shtatzënë se nuk abortoi femijën

Mesazh nga Master prej Mon Sep 26, 2011 4:47 pm


Ka refuzuar të abortojë me shpresën për të sjellë në jetë fëmijën por ka gjetur vdekjen bashkë me krijesën që kishte në bark. Ky ka qenë fati përtej tragjikes i 22-vjecares së vrarë sot, në muajin e tretë të shtatzanisë nga i fejuari i saj në Rrogozhinë.
Pasi ka nxitur për muaj me radhë të fejuarën për të hequr fëmijën, i riu 27-vjeçar vrau partneren e tij dhe më pas ka vrarë edhe veten me të njëjtën armë. 27-vjecari Kreshnik Selmani ka qenë në shtëpinë e të fejuarës së tij kur mes tyre ka nisur një debat verbal që ka degjeneruar në përdorimin e armës.

Policia tha se në kushtet e një tronditje të fortë, Selmani ka qëlluar për vdekje të fejuarën e tij dhe më pas ka shkrehur armën edhe ndaj vetes. Nga deklarimet e mbledhura prej policisë, është mësuar se i fejuari në mënyrë të vazhdueshme i ka kërkuar 22-vjecares Marsida Hoxha të abortonte fëmijën, përndryshe do të ndahej prej saj.
Refuzimi i 22-vjecares ka qenë edhe shkaku i tragjedisë së sotme. Cifti Kreshnik Selmani dhe Marsida Hoxha ishin fejuar prej 7 muajsh dhe konfliktet mes tyre kishin lindur pas lajmit për shtatzaninë e vajzës.
Sipas policisë, autori i krimit makabër Kreshnik Selmani ka qenë i dënuar më parë për trafik narkotikësh. Familjarët e viktimës ndërkohë thonë se njohja mes dy të rinjve ka ndodhur në kohën kur Selmani ndodhej në burg, i dënuar për trafik droge.

Shërbimet e policisë në vendngjarje, në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor të Kavajës, po punojnë për zbardhjen e plotë të motiveve të kësaj ngjarjeje të rëndë. Në pyetje po merren familjarët e dy viktimave, por dhe persona të tjerë që mund të dokumentojnë plotësisht arsyet e këtij krimit.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Rrogozhinë, i fejuari vrau 22-vjeçaren shtatzënë se nuk abortoi femijën Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi